Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,603

  'Spartakt e lajthitur'/ Kikia: Braho duhet thirrur urgjent n prokurori

  Emri: D15DA9F6-FECC-452E-8FF8-6185445FE90A.jpg

Shikime: 2783

Madhsia: 34.7 KB

  Nga Mentor Kikia

  Shqiptart t abuzuar tashm edhe mediatikisht.

  Kemi dgjuar pr abuzimin seksual.

  Kemi dgjuar pr abuzimin fizik.

  Padyshim q kemi edhe abuzimin financiar, n rastet kur ata q kan n dor para publike, i vjedhin pr hesap t vet.

  Por s fundmi un mendoj se kemi edhe nj form abuzimi masiv t shqiptarve, t t gjitha moshave. Ky sht abuzimi mediatik. far sht abuzimi mediatik? Bombardimi q u bhet njerzve me t gjitha llojet e lajmeve dhe opinioneve, nga mngjesi n mngjes, me t vrteta e t pavrteta, me trillime, akuza, sharje

  Me t vrteta t frikshme q thuhen dhe nuk shkaktojn asnj reagim.

  Me t pavrteta po kaq t frikshme q thuhen, dhe srish asnj reagim.

  Me njerz t paguar q krkojn t t bindin se e vrteta dhe e drejta sht vetm ajo q mendojn ata.

  Me skenare dhe trille q trondosin mendrisht t madh e t vogl.

  Me njerz t rrjedhur e pjerdhur nga shndeti mendor dhe mosha, q far u prodhon imagjinata e tyre e thon para kamerave.sht nj lloj terrorizmi psikologjik q ushtrohet rregullisht.

  Ky njeriu n foto, ai q bridhte me ontn e zez npr studio e paralajmronte se kishte aty sekretet e bots, ai q hynte natn n drejtorin e tatimeve t kontrollonte serverat, mendon se n 8 janar do t vriteshin 4 deputet t PD, bn edhe nj list madje se kush ishin viktimat e planifikuara. Dhe ky gjen kamera q i drejtohen, ti thot publikisht kto.
  Nse ky njeri ka informacion se at dit kishte nj plan pr t vrar Alibeajn, Salianjin, Grida Dumn dhe Gazmend Bardhin, duhet t thrritet urgjent n prokurori. Nse n prokurori nuk e merr njeri seriozisht, si sht e mundur q i drejtojn mikrofonin dhe ai lshon ksi deklaratash?

  Nj Spartak tjetr, nat e dit, flet pr NATO-n dhe FBI-n q pritet t zbarkojn nga ajri dhe deti, q t vn rregull n Shqipri. Q do t vijn Rambot dhe do t marrin me helikopter Berishn dhe Metn. Pastaj Rama do t ik vet dhe shqiptartt do t shptojn.

  O Zot, mir hajdutt, por s'na ln rehat as budallenjt...
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 2. #2
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,603

  Pr: 'Spartakt e lajthitur'/ Kikia: Braho duhet thirrur urgjent n prokurori

  Shkrim i goditur!!!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

Tema t Ngjashme

 1. Sajmir Braho
  Nga Xhuxhumaku n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-10-2018, 10:32
 2. Ndihme urgjent urgjent
  Nga dpj thugangel n forumin Informatik dhe Internet
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 12:23
 3. Me duhet Ndihme sonte Urgjent per nje video ?
  Nga mirsadi83 n forumin Pyetni ekspertt
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-02-2013, 20:07
 4. Me duhet ndihm rreth Artit Figurativ, urgjent!!!
  Nga Enis Hyseni n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-03-2012, 03:12
 5. A duhet te jape doreheqjen Prokurori i Pergjithshem
  Nga SENSUALI_TR n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 27-10-2007, 04:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •