Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,116

  Frrok upi n Top Talk: Arrestimi i Berishs shtje kohe. Kt e di dhe pret edhe vet ai  Frrok upi n Top Talk: Arrestimi i Berishs shtje kohe. Kt e di dhe pret edhe vet ai
  Jan 3, 2022

  Top Channel Albania

  Programi “Top Talk” sht i mbshtetur n konceptin e intervistimit t nj personazhi t vetm pr temn m t rndsishme t dits. Intervista e trajtuar sht projektuar me minutazh t shkurtr dhe me pyetje t drejtprdrejta, pr t ballafaquar t intervistuarin me fakte, prova, dshmi apo qndrime mbi ngjarje dhe rrethana me t cilat personi i intervistuar lidhet n mnyr direkte ose t trthort.

 2. #2
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,370
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Frrok upi n Top Talk: Arrestimi i Berishs shtje kohe. Kt e di dhe pret edhe vet ai

  Krimineli duhet arrestuar familjarisht, se marr vesh pse hezitojne kur kane mbrojtje SHBA.
  Duaje te afermin tend si veten

 3. #3

  Pr: Frrok upi n Top Talk: Arrestimi i Berishs shtje kohe. Kt e di dhe pret edhe vet ai

  Keshtu thonin,se do arrestohej edhe per Ilir Meten perpara se te behej president !

  Te arrestosh sot Sali Berishen do te thote ti besh atentat direkt qeverise Rama. E vetmja menyre per arrestimin e Berishes eshte rrezimi i Rames,sa te jete Rama ne qeveri te jeni te sigurte qe Berisha nuk arrestohet kurre.

 4. #4
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,370
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Frrok upi n Top Talk: Arrestimi i Berishs shtje kohe. Kt e di dhe pret edhe vet ai

  sala, liria, argita, shkelzeni, arrest i menjehershem, ndryshe nje 97 e re kercenon Shqiperine
  Duaje te afermin tend si veten

 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,228
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Frrok upi n Top Talk: Arrestimi i Berishs shtje kohe. Kt e di dhe pret edhe vet ai

  Amani ore arrestojeni ate pensionistin Berisha, qe ti behet qejfi ilia spiros.

  Une per vete, do isha shume i kenaqur po te na benin publike ne media apo ne gazeta, apo duke perdorur spiune te lodhur si Frrok upi, ato dosjet dhe faktet e Berishes, per te cilat amerikanet na thane se eshte marre me korrupsion.

  U bene muaj qe presim, dhe ende hic.

  Albo

 6. 2 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

  ilia spiro (08-01-2022),Neteorm (07-01-2022)

 7. #6
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,370
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Frrok upi n Top Talk: Arrestimi i Berishs shtje kohe. Kt e di dhe pret edhe vet ai

  Jo, por nga korrupsioni madhor t`i konfiskohen pasurite sales dhe familjareve dhe t`i shperndahen shqiptareve ne nivelin e mjerimit. Ai mjaft te mbahet ne mbikqyrje, se vetem dhune kerkon.
  Duaje te afermin tend si veten

 8. Anetart m posht kan falenderuar ilia spiro pr postimin:

  Neteorm (07-01-2022)

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 27-05-2019, 09:13
 2. Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-12-2013, 19:05
 3. Incidenti Frrok Cupi dhe Eduart Zaloshnja ne emisionin FAKT
  Nga AlbaneZ n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 75
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 05:59
 4. Frrok upi: E majta ekstreme Tiran-Prishtin
  Nga Sofi _ n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-07-2011, 23:40
 5. Edhe pr sa koh do t ket ndarje mes popujsh?
  Nga Tepelenas_nr_1 n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-10-2006, 10:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •