ZLATAN IBRAHIMOVIC: Gjërat që nuk i dinit për mua!😁 🚩 kur linda nuk qava! Në vend të kësaj infermieret qanë
🚩Çdo gjë që kam luftuar me dikë që mamaja ime shqetësohet gjithmonë për atë person dhe jo për mua
🚩Kur jetoja në shtëpinë time, i thashë babait tim "Ti je tani njeriu i shtëpisë".
🚩Luanët nuk e krahasojnë veten me njerëzit
🚩 Unë nuk e ndjek futbollin Futbolli po më ndjek
🚩Unë erdha si mbret dhe u largova si legjendë
🚩 Karriera ime nuk kishte nevojë për trajnerë për të patur sukses, por trajnerët kishin nevojë për mua që të bëja karrierën e tyre për të pasur sukses dhe ëndrrat e tyre të realizoheshin
🚩 Gazetarja “si ndihesh pasi e ke shënuar atë gol Zlatan "pyete golin se si u ndje kur u shenua nga unë
🚩 Unë nuk e kontrolloj topin, por topi kontrollon veten për mua
🚩 Kur e shikoj veten në pasqyrë nuk ka reflektim për veten time sepse nuk mund të ketë 2 Zlatan
🚩 Reporteri "Zlatan ju e konsideroni veten si një Luan ndërsa Messi dhe Ronaldo janë njerëz, por ata kanë shumë Topa te arte , por ju nuk e keni asnje pse?" Zlatan "Nuk më interesojnë trofetë individualë, nëse do t'i doja do të kisha luajtur golf!" 🚩
🚩 Unë përdor dy këmbët e mia për të luajtur futboll, por përdor të gjithë trupin tim për të shënuar gol
🚩Zlatan tek trajneri i atëhershëm i PSG-së, Raneiri... Zlatan: A beson në Zot? Raneiri: Po, po Zlatan: Besoni në mua, unë jam Zoti
🚩Është mirë që Balotelli e krahason veten e tij me mua, unë nuk e vendos veten time me të
🚩Unë nuk e ndjek topin, por topi do të vijë gjithmonë tek unë
🚩Zlatan nuk bën audicion / Çfarë mund të bëjë John Carew me topin, unë mund ta bëj me një portokall
🚩Nëse doza e koronavirusit nuk shkon te Zlatan. Zlatan po shkon drejt virusit
🚩Dëgjova Ronaldon duke thënë se ai ishte dërguar nga perëndia e futbollit në botë. Por nuk mbaj mend të kem dërguar dikë përveç brazilianit Ronaldo
🚩Edhe pse, Manchester United më prish talentin, jam ende zlatan
🚩Hunda ime është më e madhe se karriera e Marco Ascensio _________________________________________________ NËSE NUK E NJEH ZLATANIN, TI NUK E DI FOTUBOLIN ⚽

Emri:  FB_IMG_1639139626676.jpg

Shikime: 75

Madhësia:  38.3 KB