Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Zoti sht Dashuri! Maska e NoName
  Antarsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibar
  Postime
  2,193

  Fshati Doblibar ndez dritat e festave t fundvitit


 2. #2
  Zoti sht Dashuri! Maska e NoName
  Antarsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibar
  Postime
  2,193

  Pas 18 vjetsh falet gjaku, pajtohen familjet Mataj dhe Nushi


Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 191
  Postimi i Fundit: 11-08-2022, 04:12
 2. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-02-2021, 09:44
 3. Kujt do ti benit dhurate me rastin e festave te fundvitit?
  Nga Marya n forumin Lojra dhe rebuse
  Prgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 15-11-2012, 08:15
 4. Tirana ne atmosferen e festave te fundvitit
  Nga shigjeta n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-12-2011, 05:15
 5. A keni filluar t ndjeni ardhjen e festave t fundvitit?
  Nga alnosa n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 09-12-2006, 10:57

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •