Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Turqi: Projekti i Kanalit t Stambollit q do ta ndaj qytetin m dysh

  Emri: origin-7.jpg

Shikime: 4207

Madhsia: 32.7 KB

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 29-11-2021 m 00:03

Tema t Ngjashme

 1. Shqipria ska pse ta ndaj Shelfin e vet Kontinental me fqinjt
  Nga Darius n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2015, 17:33
 2. Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 24-08-2014, 12:45
 3. Filmat klasik t kanalit amerikan TCM
  Nga MI CORAZON n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 14-07-2014, 21:51
 4. Kryesia, dysh PDK-s !!!!
  Nga ARIANI_TB n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 29-04-2011, 03:02
 5. si eshte e mundur te na ndaje feja
  Nga emiris20 n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 30-09-2002, 09:23

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •