Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,910

  Me rapsodet me te njohur te trojeve shqiptare - Festojme 28 Nentorin
  n’Kosove show- Me rapsodet me te njohur te trojeve shqiptare - Festojme 28 Nentorin
  4,079 viewsNov 28, 2021

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,910

  Pėr: Me rapsodet me te njohur te trojeve shqiptare - Festojme 28 Nentorin  Qejfe qejfe kjo dynja - Nata e Rifat Berishes (Emisioni 27) 28 Nėntor 2021
  Nov 28, 2021
  Radiotelevizioni 2
  TV Show - Prodhim i RTV21, i cili u dedikohet krijuesve te muzikės, atyre qė kanė lėnė dhe po lene gjurmė tė pashlyera nė muzikėn shqiptare.

  Udhėheqės: Visar Peja

  Bendi i RTV21:
  Artan Rexhepi
  Sead Muēa Seji
  Filonid Gjikolli


  Mysafirė:
  Rifat Berisha,
  Selim Lokaj,
  Mehdi Berisha,
  Ylli Demaj,
  Bekim Demaj,
  Emrush Januzi,
  Shaban Demaj,
  Burim Krasniqi,

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,910

  Pėr: Me rapsodet me te njohur te trojeve shqiptare - Festojme 28 Nentorin  Perparim Brati & Hamit Kastrati - Bilbilat e folklorit Shqiptare

Tema tė Ngjashme

 1. Tre rrugė pėr bashkimin e trojeve shqiptare
  Nga no name nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-08-2007, 09:14
 2. Leka dhe bashkimi i trojeve shqiptare
  Nga StormAngel nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 09-02-2005, 13:05
 3. Shqiptarėt jashtė trojeve shqiptare dhe Ceshtja Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-02-2005, 13:27
 4. Historia e copetimit te trojeve shqiptare
  Nga Albo nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-10-2003, 11:29
 5. Komunitetet Shqiptare jashte trojeve Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 28-02-2003, 21:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •