Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,889
  Postimet n Bllog
  4

  La: Aksident apo atentant ndaj jets s Sali Berishs?

  Zbardhet aksidenti i eskorts s Sali Berishs, ja far thot policia

  Emri: policia-aksident-naten1.jpg

Shikime: 50

Madhsia: 73.5 KB

  Pas aksidentit q ka ndodhur mbrmjen djeshme n aksin Milot-Mamurras ku u prfshin 3 automjete, nj prej t cilave pjes e eskorts s ish-kryeministrit Sali Berisha (t cilt po ktheheshin nga FOLTORJA e zhvilluar n Kurbin) ka ardhur edhe reagimi i policis s shtetit.

  Prmes nj njoftimi zyrtar policia thot se kan proceduar penalisht drejtuesit e mjetit tip ‘Benz’, i cili goditi nj tjetr mjet tip ‘Benz’, me drejtues shtetasin S.L., dhe ky i fundit ka goditur nj nga makinat e eskorts t deputetit Sali Berisha.

  Policia njofton se t tre automjetet q u prfshin n aksident qarkullonin n t njjtin sens lvizje, n korsin e shpejtsis, ndrsa si pasoj e goditjes morn dmtime t lehta 24-vjeari i cili u procedua penalisht, si dhe dy pasagjert q udhtonin me t, t tre banues n Kosov.

  Makinat e eskorts ka marr dmtime t konsiderueshme, por asnj nga stafi dhe as Berisha nuk kan psuar lndime.

  Por ka qen shoferi i makins s ish-kryeministrit Berisha q ka manovruar shpejt sepse prplasja mund t ishte me makinn ku ndodhej Berisha.

  Koha Jone

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,889
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: La: Aksident apo atentant ndaj jets s Sali Berishs?

  Dosja.al shkruan se aksidenti n La ishte i qllimshm, t goditej makina e Berishs

  Skedart e Bashkngjitur 177206

  Aksidenti n t cilin sht prfshir mjeti shoqrues i ish-kryeministrit Sali Berisha dyshohet se ka qen i qllimshm. Dosja.al ka msuar se ka qen nj makin q sht futur n krah t kundr me nj shpejt shum t lart dhe me qlimin e qart pr tu prplasur me makinn brenda t cils ndodhej Berisha.

  Por, drejuesi i mjetit ka arritur t shmanget n koh, duke br q mjeti n fjal t ecte n drejtim t makins q ndodhej pas asaj t liderit historik t Partis Demokratike. Edhe kjo e dyta sht shmangur dhe mjeti me t cilin u prplas i futuri n krah t kundr ishte i treti n radh. Pr pasoj, nj person q ndodhej brenda mjetit eskort t Berishs ka mbetur i plagosur.

  T lnduar kan mbetur edhe dy persona t tjer, prfshirja e t cilve n aksident sht ende e paqart. Vet Berisha sht n gjendje t mir shndetsore dhe nuk ka psuar asnj dm. Hetimet kan nsiur pr nj aksident t qllimshm, por ende nuk ka informacione zyrtare mbi kt shtje.

  dosja.al
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

Tema t Ngjashme

 1. Kshilltarja pr hakmarrje e Sali Berishs
  Nga Akili-A n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-07-2013, 00:25
 2. Portreti i paautorizuar i Sali Berishes
  Nga Archon n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-06-2013, 08:54
 3. Shqiperia e Sali Berishes - video
  Nga iliria e para n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 17-01-2013, 07:53
 4. Pazari I Rradhes I Sali Berishes
  Nga RAPTILOID n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-04-2011, 02:04
 5. Leter drejtuar Sali Berishs
  Nga Duaje Siveten n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 12:15

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •