Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,994

  Nji montim terrorist maqedon- serb

  Tė paktėn 46 persona tė vdekur pas djegies sė njė autobusi nė Bullgari

  Tė paktėn 46 persona, shumica prej tyre nga Maqedonia e Veriut, kanė vdekur pasi njė autobus ėshtė pėrfshirė nga flakėt nė njė autostradė nė perėndim tė Bullgarisė mė 23 nėntor, kanė thėnė zyrtarėt.Fėmijėt kanė qenė nė mesin e viktimave dhe shtatė tė mbijetuar kanė pasur nevojė pėr trajtim nė spitalin e kryeqytetit Sofje, si pasojė e djegieve, ka thėnė Nikolai Nikolov nga Ministria e Brendshme e Bullgarisė pėr televizionin privat, BTV.“Tė paktėn 45 persona kanė vdekur pasi njė autobus ėshtė pėrfshirė nga flakėt dhe ėshtė pėrplasur, apo ėshtė pėrplasur edhe mė pas ėshtėpėrfshirė nga flakėt”, ka thėnė Nikolov.Ministria e tij mė vonė e ka pėrditėsuar numrin nė 46.Nė autobus besohet se kanė qenė 53 persona.Aksidenti ka ndodhur nė autostradėn Struma rreth 45 kilometra nė perėndim tė Sofjes, nė orėt e para tė mėngjesit tė sė martės.
  Autobusi “Besa Trans” po kthehej nga njė ekskursion nė Turqi dhe kishte 50 ushėtarė shqiptarė,
  Nga viktimat 12 ishin fėmijė, ndėrsa tė tjerėt nga 20-30 vjeē.

  Ngushellime familjarve

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 23-11-2021 mė 05:30

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,061
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Nji montim terrorist maqedon- serb

  Ngushėllime familjarėve, njė ditė zie pėr kombin shqiptar.

Tema tė Ngjashme

 1. Mė jepni njė motiv tė rri nė Shqipėri, kur llotaria amerikane mė thėrret!
  Nga Duke_Of_Arberia nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-10-2016, 11:15
 2. Shtypi serb: Arrestohet gjenerali serb Mladiç, nën akuzë nga Haga
  Nga Pasiqe nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 22-02-2006, 12:15
 3. Jeta Pa Motiv
  Nga Agim Doēi nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 04-08-2005, 04:47
 4. Ekspozite e pllakatave me motiv nga lufta civile ne Spanje
  Nga StormAngel nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-03-2005, 21:51
 5. Ndergjegjesimi maqedon dhe serb
  Nga Shėn Albani nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-05-2003, 03:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •