Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,999
  Postimet n Bllog
  3

  Horror n Fier/ 38-vjeari rrmben fmijn e fqinjit, e vret dhe e gropos n shtpi! Trupi i pajet

  Horror n Fier/ 38-vjeari rrmben fmijn e fqinjit, e vret dhe e gropos n shtpi! Trupi i pajet i 8-vjearit i mbuluar me balt!  Nj ngjarje makabr sht regjistruar n Fier, ku nj 38-vjear ka rrmbyer fmijn e fqinjit mesditn e sotme, e ka vrar dhe e ka groposur n shtpin e tij.


  Sipas informacionit t dhn nga policia msohet se pas kontrollit t ushtruar n banesn e 38-vjearit Klodian Calamani, sht gjetur trupi i pajet i fmijs 8 vjear .

  Fmija sht denoncuar i zhdukur rreth ors 15:30, e ndrsa trupi i pajet sht gjetur vetm pak or m von, i mbuluar me balt.

  Ndrkaq, policia ka arrestuar autorin e dyshuar t vrasjes n fshatin Daullas, Klodian alameni, 38-vje, i cili ishte fqinj me familjen e 8 vjearit, t gjetur pa shenja jete n shtpin e tij.

  alameni sht beqar dhe jeton i vetm n shtpin e tij, pasi babi dhe vllai i tij jan n burgjet e Greqis, ndrsa e ma jeton n Maqedoni.

  Gjat dits s sotme 8 vjeari sht par nga banort e lagjes duke br xhiro me biccikletn e 38-vjearit. Kjo ka hedhur dyshime te policia, e cila menjher ka nisur hetimet.

  Vetm pak minuta m von sht ndaluar 38 vjeari, i cili sipas burimeve t Top Channel msohet se e ka pranuar krimin makabr.

  Voglushi sht identifikuar si Mateo Vllasia, 8 vje dhe ishte n klasn e tret, ndrsa trupi i tij i pajet ndodhet n spitalin e morgut t spitalit dhe po punohet pr t zbuluar m tej rreth ngjarjes.

  Sot rreth ors 15:30 sht br njoftim nga shtetasja F. V se nuk sht kthyer n banes djali i saj i vitlindjes 2013. Me marrjen e njoftimit shrbimet e Komisariatit t Policis Fier kan br shpalljen n krkim dhe n mnyr t menjhershme nga veprimet n terren, duke vlersuar maksimalisht situatn dhe rndsin e saj, kan marr informacion, kan punuar n grumbullim dhe administrim t provave dhe kan br t mundur gjetjen e vendit t dyshuar ku mund t ndodhej fmija i humbur.

  Mbi bazn e vlersimit t provave, n banesn e shtetasit K. ., 38 vje, pas kontrollit, sht br e mundur gjetja e trupit t fmijs s dyshuar i humbur, i mbuluar me balt.

  Menjher sht br kapja dhe shoqrimi i autorit t dyshuar n Komisariatin e Policis Fier dhe nn drejtimin e Prokuroris s Rrethit Gjyqsor Fier po punohet pr kryerjen e veprimeve t plota procedurale, zbardhjen e rrethanave t ngjarjes dhe motiveve t saj, thuhej n njoftimin e br nga policia.

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,999
  Postimet n Bllog
  3

  Detaje t reja nga vrasja makabre e 8 vjearit n Fier/ Ky sht autori, baban e vllan e ka..

  Detaje t reja nga vrasja makabre e 8 vjearit n Fier/ Ky sht autori, baban e vllan e ka n burg n Greqi. Ja si ra policia n gjurmt e tij (FOTO)

  Nj ngjarje e rnd sht shnuar sot n Fier, pasi nj fmij sht gjetur i pajet. N lidhje me ngjarjen sht arrestuar nga Policia e Fierit, Klodian alamani, pasi dyshohet se sht personi q ka rrmbyer dhe m pas ka vrar t miturin 8-vjear, i cili ishte i zhdukur ditn e sotme.


  Top Channel ka msuar se 38 vjeari sht fqinje me familjen e 8 vjearit, Mateo Vllasia, t gjetur pa jet dhe sht beqar dhe jeton i vetm n shtpin e tij pasi baban dhe vllan e ka n burg n Greqi ndrsa e ma jeton n Maqedoni.

  Gjat dits s sotme 8 vjeari sht par nga banort e lagjes duke br xhiro me biikletn e 38 vjearit. Kjo ka hedhur dyshime t policia, e cila menjher ka nisur hetimet.

  Vetm pak minuta m von sht arritur t ndalohet 38 vjeari Klodian Calameni, i cili msohet se e ka pranuar vrasjen.

  Trupi i 8 vjearit t pajet ndodhet n morgun e spitalit dhe po punohet pr t zbuluar se n far mnyre sht kryer vrasja.

  Emri: WhatsApp-Image-2021-11-16-at-8.19.02-PM.jpg

Shikime: 59

Madhsia: 23.7 KB

 3. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,999
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Horror n Fier/ 38-vjeari rrmben fmijn e fqinjit, e vret dhe e gropos n shtpi! Trupi i pa

  Ky eshte rast i dyte i tij, pasi me nje kerkim te thjeshte ne google del se ai ka bere te njejten gje 10 vite me pare. Komplet faji i shtetit qe e le te lire kete monster
  https://www.gazeta-shqip.com/2012/10...nga-dy-fqinje/

  Dshmia rrnqethse e nj t miture, q u mbajt peng e u torturua nga dy fqinj

  Arrestimi - Kapet pas 6 vitesh krkim bashkpuntori i dyt i krimit, Florian Vasiu, q e ngacmonte t miturn
  Rrfimi - ?ju kam br, far problem keni me mua?!" Ajo ka tentuar srish t dal, por Klodiani i sht prgjigjur se ajo nuk do t ikte nga aty dhe e ka shtrnguar me njrn dor n fyt

  Vetdmtimi - Klodiani ka marr nj shishe birr dhe e ka qlluar drejt e n kok Nertiln, e cila i sht shmangur. Agresori ka marr copat e qelqeve dhe ka ar trupin e tij e fytyrn

  Dy agresort i ngritn kurth dhe pasi e futn n shtpi e rrahn. E krcnuan se do t?i prisnin me biak gjoksin

 4. #4
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  42
  Postime
  963

  Pr: Horror n Fier/ 38-vjeari rrmben fmijn e fqinjit, e vret dhe e gropos n shtpi! Trupi i pa

  Dhe te mendosh qe ky do te ushqehet nga sot e tutje me taksat tona!

  Ta varin per gjuhe me engel dhe ta lene ti dali shpirti copa copa.
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 5. #5
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,245

  Pr: Horror n Fier/ 38-vjeari rrmben fmijn e fqinjit, e vret dhe e gropos n shtpi! Trupi i pa

  Citim Postuar m par nga Ingenuous Lexo Postimin
  Dhe te mendosh qe ky do te ushqehet nga sot e tutje me taksat tona!.
  Dhe me trajtim dhe ushqim me te mire se shume njerez qe punojne. Ketu nuk ka drejtesi.
  Ndryshuar pr her t fundit nga ilia spiro : 18-11-2021 m 09:50
  Duaje te afermin tend si veten

 6. #6
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,999
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Horror n Fier/ 38-vjeari rrmben fmijn e fqinjit, e vret dhe e gropos n shtpi! Trupi i pa

  Nuk e ka te gjate, keni per ta pare.

 7. #7
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,245

  Pr: Horror n Fier/ 38-vjeari rrmben fmijn e fqinjit, e vret dhe e gropos n shtpi! Trupi i pa

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Nuk e ka te gjate, keni per ta pare.
  Kjo perseri nuk eshte e drejte dhe quhet krim nese behet individualisht. Duhet shteti urgjentisht te beje denimin e perjetshem te paamnisueshem me kushtetute, ose te ktheje denimin me vdekje.
  Duaje te afermin tend si veten

Tema t Ngjashme

 1. Fier, qllohet me arm zjarri 49-vjeari, n gjendje t rnd pr jetn
  Nga Vinjol n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2014, 18:42
 2. Gjendet trupi i pajet i poetit Ali Podrimja
  Nga Lumo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 20-09-2012, 14:48
 3. Fier, prmbyten 100 shtpi n qytet
  Nga Drini_i_Zi n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 07-12-2008, 06:55
 4. Fier, 61-vjeari mbjell kanabis sativa n der t policis
  Nga AlbaneZ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-01-2008, 06:36
 5. Babai vret bijen qe nuk shkoi ne shtepi per 3 dite
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 09-04-2004, 16:43

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •