Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,874

  Atentati me dy t vdekur n Tiran, pamjet e veturs Audi t br shosh nga plumbat

  Atentati me dy t vdekur n Tiran, pamjet e veturs Audi t br shosh nga plumbat
  13/11/2021 | 23:02
  Tirana sht tronditur sonte nga nj atentat q ndodhi rreth ors 19 e 30 n zonn e Astirit ku mbetn t vrar dy persona, Erigers Mihasi 32 vje dhe Armand Dumani 26 vje.

  Dy t rinjt vdiqn n vend pasi mbi trupat e tyre u qllua disa her me breshri plumbash. N fotografi duket se si makina tip Audi, e cila drejtohet nga Erigers Mihasi sht br shosh nga plumbat.
  Top Channel siguroi dhe nj video vetm pak minuta pas vrasjeve ku qytetart komentojn at far ka ndodhur fare pak metra larg veturs Audi q kishte ende brenda trupat e dy t rinjve.

  Msohet se automjeti tip Audi ku udhtonin viktimat sht qlluar n ecje dhe m pas ka ndaluar n kt pjes t rrugs, dhe dy mjetet po udhtonin nga pallati me shigjeta n drejtim t rreth-rrotullimit t ish sheshit Shqiponja.

  N zonn e Thumans n fush Kruj sht gjetur nj automjet tip Toyota i djegur, i cili dyshohet se sht i atentatorve. Policia njoftoi se targat e mjetit t djegur jan t vjedhura.

  Policia qndroi n vend ngjarje pr rreth dy or ndrsa pr t zbardhur vrasjet do t duhet t kontrollohen dhe kamerat e siguris t unazs s re, q aktualisht sht duke u rindrtuar. /tch/
  https://reporteri.net/lajme/shqiperi...e-nga-plumbat/
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Tema t Ngjashme

 1. Tiran: Luft n mes t bulevardit, mbeten t vdekur tre persona
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 03-08-2015, 04:35
 2. Tiran, gruaja rreh burrin n rrug, u bre ti t kesh dashnore?
  Nga benseven11 n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-05-2015, 08:46
 3. Aksident tragjik n Tiran- Durrs. 5 t vdekur dhe 3 t plagosur
  Nga Apollyon n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 18:03
 4. Thyhen xhamat e veturs s RTV 21 n Manastir !!!!
  Nga Faik n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2008, 23:28
 5. Prgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 09-03-2008, 05:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •