Close

Rezultati i Sondazhit: A mendoni se nisma pr bashkpunim rajonal Ballkani i Hapur sht n favor t shqiptarve?

Votues
2. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Po

  0 0%
 • Jo

  1 50.00%
 • Nuk e di

  1 50.00%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #-19
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,921
  Postimet n Bllog
  3

  A mendoni se nisma pr bashkpunim rajonal Ballkani i Hapur sht n favor t shqiptarve?

  A mendoni se nisma pr bashkpunim rajonal Ballkani i Hapur sht n favor t shqiptarve dhe sa efektive do jene duke patur parasysh problemet qe kemi hasur nder vite me fqinjte?

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Antarsuar
  29-07-2006
  Postime
  636

  Pr: A mendoni se nisma pr bashkpunim rajonal Ballkani i Hapur sht n favor t shqiptarve?

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  A mendoni se nisma pr bashkpunim rajonal Ballkani i Hapur sht n favor t shqiptarve dhe sa efektive do jene duke patur parasysh problemet qe kemi hasur nder vite me fqinjte?
  Pranimi i fajit dhe kerkim falja sht dashur t jet veprimi i par i Serbisē ne raport me Kosovn. Rama po e luan rolin e zedhensit te Vuiqit !!!
  All religions, arts and sciences are branches of the same tree.

 3. #-17
  Zoti sht Dashuri! Maska e NoName
  Antarsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibar
  Postime
  2,187

  Pr: A mendoni se nisma pr bashkpunim rajonal Ballkani i Hapur sht n favor t shqiptarve?

  Ballkani i Hapur perkundrazi dobeson shqiptaret, ndersa forcon Serbine, Rusine dhe Kinen.
  Sa per dijeni nuk jane perfshire te gjitha vendet e Ballkanit, si: Kroacia, Bosnje-Hercegovina, Mali i Zi, Greqia, Turqia etj.
  Kryeministri i Shqiperise po firmos marreveshje me interes antikombetar, duke i bere Serbise favore ne dem te Kosoves, duke i ofruar korridore per dalje ne det Durresi, Vlora, Shengjini etj..
  Ka patur te drejt kur ka shkruajtur i madhi Faik Konica: "O Zot ruaje Shqiperine prej shqiptareve!"

 4. #-16
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,921
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: A mendoni se nisma pr bashkpunim rajonal Ballkani i Hapur sht n favor t shqiptarve?

  Do te deshiroja qe keto marveshje te japin fund zgjidhjeve shqiptareve sidomos ne dogana ku vite te tera torturohen nga shtetet fqinje.

  Sa i perket politikes qe me demek na i ben dem Kosoves, kjo mduket absurde pasi jane ata qe duhen te kene qasje me serbine pasi vetem kshu mund te intergrohen me BE, e populli i Kosoves nuk ka faj te vuaj pasojat e cdo politikani qe e sjellin mbŕapa ate shtet.

Tema t Ngjashme

 1. Basha: PD, shtpia e liris s shqiptarve, e hapur pr t rinjt
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-12-2013, 00:30
 2. Cka mendoni si po sillet Cervenkovski ndaj shqiptareve
  Nga babadimri n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-04-2006, 11:17
 3. N favor t kujt shte bllokimi i formimit t institucioneve tona?
  Nga RTP n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2004, 06:45
 4. Koha nuk ecn n favor t shqiptarve
  Nga gabriel n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-10-2004, 03:21
 5. Prodi: Dera Eshte E Hapur Per ne BE
  Nga Shijaksi-London n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-01-2003, 21:18

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •