Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,967

  Vetvendosje psoi debakl n zgjedhjet lokale e 17 tetorit 2021

  Nga 50% me ra n 23% pr gjasht muaj, ky sht debakl politik”,


  Gazeta Express
  18/10/2021 21:22


  Haradinaj: Vetvendosje psoi debakl n zgjedhjet e 17 tetorit

  Kryetari i AAK’s Ramush Haradinaj ka folur pr rezultatin e zgjedhjeve lokale q u mbajtn dje n vend. Ai tha se Vetvendosje e Albin Kurtit ka psuar debakl.

  Haradinaj u shpreh se pr gjasht muaj, Vetvendosje me n krye Albin Kurti psoi rnie nga 50% n 23%  Bni kt para gjumit, dhe shikoni si tkurret barku juaj
  “Subjekti politik Vetvendosje n gar nacionale e gar komunale asnjher s’ka pasur kaq diferenc t votave. Edhe n kohrat kur (Kurti) thot se kemi qen t dytt ose t trett dallimi i vots n mes t asaj nacionale dhe komunale s’ka qen kaq i madh”, theksoi Haradinaj.

  “Kjo sht rnie e pastr”, thot Haradinaj.


  “Ne jemi duke folur pr 30 pr qind m pak. Partia politike e 50.2 ka rn n 23. Nuk mendoj se kjo ka t bj ve me list, ose me problemet komunale. Kjo ka t bj me qasjen e kryeministrit Kurti dhe Vetvendosjes, nj qasje q sht zhgnjyese pr shum qytetar”, theksoi ai n emisionin “Rubikon’ n Klan Kosova.

  “Prgjegjsia sht e shefit t partis, Kurtit”, tha ai.

  “Ka mund mi humb 10 pr qind, ka qen qasje mashtruese, ka kritikuar pr 20 vjet punsimet familjare dhe e ka br si ka ardhur n pushtet”, shtoi ai.

  Haradinaj ka komentuar deklarimet e sotme t kryeministrit Albin Kurti, liderit t Vetvendosjes.

  ”Shiko ai duhet me than dika. Po mos kofsh n lkurn e tij tash.
  Nga 50% me ra n 23% pr gjasht muaj, ky sht debakl politik”, tha Haradinaj.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,967

  Pr: Vetvendosje psoi debakl n zgjedhjet lokale e 17 tetorit 2021

  Valon Syla: Ky sht fillimi i humbjes s Albin Kurtit

  Gazetari Valon Syla e ka quajtur humbje t dyfisht dhe fillim i humbjes s Albin Kurtit rezultatin e zgjedhjeve t djeshme.

  N zgjedhjet e djeshme Albin Kurti ka humb dyfish, ose dyfish m pak vota se para nj viti, tha Syla.
  Me fillimin e humbjes s Albin Kurtit si nj mit i ri dhe i fundit ndoshta n shoqrin kosovare mendoj se do t prfundoj dhe do t kryhet tranzicioni shoqror demokratik e politik si shoqri, sqaroi ai n Pressing.

  Me humbjen prfundimtare t Albin Kurtit, i cili sht ende q qeveri dhe i ka numrat 50.3, por sht fillimi i humbjes s tij dhe sht si t themi fillimi i fundit t tranzicionit t ksaj shoqrie. Un mendoj se ky sht nj lajm i mir, n gjuhn e thjesht, nnkupton se kandidat si Bulliqi, Bahtirikto jan zgjedhjet e fundit q partit politike kan me i ofru, theksoi Syla.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,967

  Pr: Vetvendosje psoi debakl n zgjedhjet lokale e 17 tetorit 2021

  Kadaj-Bujupi: LDK dhe PDK u kthyen fuqishm, VV psoi debakl

  Opinionistja Donika Kadaj-Bujupi ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve komunale t 17 tetorit. N emisionin Pressing n T7, Kadaj-Bujupi tha se PDK e LDK kan arsye pr t festuar derisa partia n pushtet VV ka psuar debakl.

  Realisht un mendoj se partit tradicionale jan rikthyer fuqishm, domethn LDKja dhe PDKja. Sidomos PDKja n Prishtin q sht kryeqendra dhe ka qen dobt prgjat viteve. sht rikthyer n nj moment q ndoshta n nivelin m t ult t prkrahjes ndoshta q nga 14 shkurti, tha Kadaj-Bujupi.

  Kan hapsir edhe me festuar edhe me qen t knaqur, thot Kadaj-Bujupi.

  LDK ka performuar mir dhe besoj se ktu kan luajt rol votat e lists Guxo t cilat jan njerz q jan ndjer t braktisur n momentin q Osmani sht br presidente, theksoi ajo.


  Sa i prket Vetvendosjes un besoj se sht nj debakl t cilin nse e pranojn m hert dhe reflektojn n kuptimin m pozitiv t dhnies s mesazhit dhe nuk vazhdojn me arroganc, do t jet m mir, tha Kadaj-Bujupi.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,967

  Pr: Vetvendosje psoi debakl n zgjedhjet lokale e 17 tetorit 2021

  Gara pr kuvendet komunale: PDK-ja e para, LDK-ja e dyta, AAK-ja e treta, LV-ja e katrta
  18 tetor13:43
  Partia Demokratike e Kosovs (PDK) sipas rezultateve t publikuara n webfaqen e KQZ-s del t jet partia e par sa i prket gars kuvendet komunale.

  Kjo parti ka dal e para n nnt komuna n garn pr kuvendet komunale, raporton Epoka e re.
  Pas PDK-s, LDK-ja renditet e dyta, e cila ka dal fituese n shtat komun n garn pr kuvendet komunale.


  Kurse AAK-ja ka dal fituese si e para n gjasht komuna, ndrsa Lvizja Vetvendosje ka dal e para pr asamble komunale n vetm tri komuna.

  Kjo sht renditja e partive politike n komunat me shumic shqiptare:

  Dean
  AAK: 63.87 pr qind
  LDK: 20. 80 pr qind
  LV: 10.96 pr qind
  PDK: 2.90 pr qind


  Gjakov
  AAK: 29. 88 pr qind
  LV: 29. 12 pr qind
  PDK: 12.93 pr qind
  LDK: 11.55 pr qind
  PShDK: 10. 83 pr qind
  Nisma: 3.75 pr qind

  Drenas
  PDK: 44.94 pr qind
  DD: 24.73 pr qind
  LV: 16 65 pr qind
  GPD: 5. 50 pr qind
  AAK: 3.81 pr qind
  LDK: 1.60 pr qind
  Nisma: 1.20 pr qind

  Gjilan
  LDK: 39.34 pr qind
  LV: 28.92 pr qind
  PDK: 13.42 pr qind
  AAK: 6.95 pr qind
  AKR: 3.22 pr qind

  Dragash
  PDK: 33.23 pr qind
  LDK: 26.12 pr qind
  LV: 16.35 pr qind

  Istog
  LDK: 39.73 pr qind
  AAK: 25.81 pr qind
  LV: 19.21 pr qind
  PDK: 9.99 pr qind


  Kaanik
  PDK: 43.98 pr qind
  LV: 30.20 pr qind
  LDK: 16.34 pr qind
  AAK: 6.61 pr qind
  Nisma: 2.88 pr qind

  Klin
  AAK: 39.70 pr qind
  PDK: 25.14 pr qind
  LDK: 21.66 pr qind
  LV: 11.18 pr qind

  Fush Kosov
  LDK: 37.24 pr qind
  LV: 22.54 pr qind


  Kamenic
  LV: 23.11 pr qind
  PSD: 20.10 pr qind
  LDK: 15.15 pr qind
  AAK: 15.14 pr qind
  PDK: 13.41 pr qind

  Mitrovic
  PDK: 39.79 pr qind
  LV: 30.59 pr qind
  LDK: 16.41 pr qind

  Lipjan
  LDK: 49.06 pr qind
  PDK: 21.34 pr qind
  LV: 19.42 pr qind

  Obiliq
  IQO: 45.65 pr qind
  LV: 19.73 pr qind
  LDK: 10.87 pr qind
  LB: 9.27 pr qind
  AAK: 4.96 pr qind
  LS: 4.39 pr qind
  PDK: 3.74 pr qind
  AKR: 1.39 pr qind

  Rahovec
  AAK: 40.65 pr qind
  LV: 22.25 pr qind
  LDK : 18.63 pr qind
  PDK: 17.10 pr qind

  Pej
  LDK: 43.33 pr qind
  AAK: 18.91 pr qind
  LV: 18.65 pr qind
  PDK: 12.88 pr qind

  Podujev
  LDK: 38.49 pr qind
  LV: 37.40 pr qind
  PDK: 11.24 pr qind
  AAK: 7.60 pr qind

  Prishtin
  LV: 34.22 pr qind
  LDK: 26.57 pr qind
  PDK: 18.40 pr qind
  AAK: 10.36 pr qind
  AKR: 5.51 pr qind

  Prizren
  LV: 28.59 pr qind
  PDK: 25.83 pr qind
  LDK: 15.71 pr qind
  AAK: 6.25 pr qind
  Nisma: 6.02 pr qind

  Skenderaj:
  PDK: 54.07 pr qind
  Ideal: 31.20 pr qind
  LV: 5.05 pr qind

  Shtime
  PDK: 43.14 pr qind
  LV: 36.00 pr qind
  LDK: 10.82 pr qind

  Suharek
  AAK: 39.63 pr qind
  LDK: 28.14 pr qind
  PDK: 14.03 pr qind
  LV: 12.25 pr qind

  Ferizaj
  PDK: 42.79 pr qind
  LV: 21 68 pr qind
  LDK: 11.44 pr qind
  AAK: 9.93 pr qind

  Viti
  LDK: 40.40 pr qind
  LV: 27.62 pr qind
  PDK: 26.15 pr qind

  Vushtrri
  PDK: 31.43 pr qind
  LDK: 30.80 pr qind
  LV: 24.98 pr qind

  Malishev
  Nisma: 33.69 pr qind
  PDK: 27.46 pr qind
  LDK: 17.90 pr qind
  LV: 15.84 pr qind

  Junik
  AAK: 43.38 pr qind
  LDK: 34.08 pr qind
  LV: 19.41 pr qind
  PDK: 3.13 pr qind

  Hani i Elezit
  PDK: 35.22 pr qind
  LDK: 21.80 pr qind
  AAK: 21.60 pr qind
  LV: 21.38 pr qind
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,967

  Pr: Vetvendosje psoi debakl n zgjedhjet lokale e 17 tetorit 2021

  21:22 / 19.10.2021
  ITAKU: PDK KA SHNUAR NJ MOMENT RILINDJEJE DHE RIKTHIMI
  Nnkryetarja e Partis Demokratike t Kosovs, Vlora itaku, po e vlerson rikthim dhe rilindje t ktij subjekti, rezultatin e zgjedhjeve lokale t 17 tetorit n mbar vendin.

  itaku tha se ndjehet krenare me fushatn q realizuan kandidatt q u kan ofruar si opsion qytetarve, duke prmendur me theks t veant angazhimin e Uran Ismailit pr komunn e Prishtins, fushat pr t ciln pohon se pati efekt edhe n shum komuna t tjera.

  Ne kemi pranuar kt rezultat me shum prulsi, pa arroganc dhe pa vetknaqsi. Besojm q PDK ka shnuar nj moment rikthimi, fal para s gjithash kandidaturave kompetente q ne u kemi vn qytetarve t Kosovs si opsion n kto zgjedhje.

  PDK nuk e ka nnvlersuar, nuk e ka nnmuar qytetarin e Kosovs. Jemi munduar q t przgjedhim kandidatt m t mir, dhe jemi munduar q garn tua lm atyre. Kjo ka qen gar pr zgjedhje lokale, kjo ka qen platforma e kandidatve tan.

  Ne si kryesi e PDK-s jemi munduar q t jemi t pranishm, por jo n qendr t vmendjes. Kjo nuk sht strategji, por kshtu duhet t jet, sepse un nuk do t jem kryetare as e Mitrovics, as e Ferizajit, as e Sknderajit dhe as e Prizrenit. Do t jen kandidatt tan, dhe atyre duhet dhn besimi, ata do t qeverisin me komunat. Ne jemi munduar ti mbshtesim me aq sa kemi mundur, mirpo prfundimisht skenn, platformn, ua kemi ln atyre, dhe shumica prej tyre kan br nj pun t shklqyer.

  Ktu dua t flas posarisht pr Uran Ismailin, kan br nj pun t jashtzakonshme, pavarsisht se nuk kan pasur rezultatin q ne kemi prit. Kan br nj fushat t jashtzakonshme, Urani i ka dhn shum ngjyr, shum shpres, ka hap shum dimenzione t reja, ka thy shum paragjykime, bri nj fushat shum pozitive. sht rezultati m i mir n nivelin lokal q ka shnuar PDK dhe jo vetm kaq. Un isha n terren an e knd Kosovs dhe fushata q ka prodhuar Urani npr Prishtin, ka prodhuar efekt pozitiv n ter Kosovn. Un kudo q kam shku m kan thn Hajde ma gjall, ma gjall!, pra ka dhn nj frym t re, pa asnj ngarkes, pa asnj paragjykim, pa urrejtje sht mundu ta jap ofertn m t mir pr Prishtinn, Uranit i kan shklqy syt, ai Prishtinn e don pa kushte, tha ajo n KlanKosova.

  Dhe un jam shum krenare me punn e shklqyeshme q ka br ai, sigurisht q kemi pas edhe kandidat tjer q kan br pun shum t mir. Megjithat PDK ka shnuar nj moment rilindjeje dhe rikthimi.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 6. #6

  Pr: Vetvendosje psoi debakl n zgjedhjet lokale e 17 tetorit 2021


 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,967

  Pr: Vetvendosje psoi debakl n zgjedhjet lokale e 17 tetorit 2021
  Pse humbi Albin Kurti?
  18 tetor15:51
  Nga: Baton Haxhiu


  Lvizja Vetvendosje, nga 50.28% m 14 shkurt, ka rn n 25.7% m 17 tetor. Nga 438 mij e 335 vota m 14 shkurt, ka rn n 205 mij e 804 vota.

  Si mund t humbassh afro 250 mij vota brenda gjasht muajsh?  Tregimi ndr shqiptar se do udi zgjat jo m shum se tri dit dhe pastaj kalohet n nj tjetr ngjarje uditse, pr ta harruar at t para tri ditve, duke dashur kshtu t shpjegohet mbamendja kohshkurtr, mund t mos jet aq i vrtet sa e ka edhe famn.

  N Kosov, qytetart kan treguar se mbajn mend pak m shum e pak m gjat se ve tri dit. Zgjedhjet e fundit tregojn se memoria e tyre punoi fort kur u afruan pran kutive t votimit.

  Historia, tashm mbi 20-vjeare e demokracis kosovare, nuk kujton nj tjetr rast kur nj parti prgjysmohet n vetm gjasht muaj dhe dorzon elektoratin pr mbi 50 pr qind.


  Lvizja Vetvendosje, nga 50.28% m 14 shkurt, ka rn n 25.7% m 17 tetor. Nga 438 mij e 335 vota m 14 shkurt, ka rn n 205 mij e 804 vota.

  Si mund t humbassh afro 250 mij vota brenda gjasht muajsh?

  Arsyet jan t shumta, por adresa shpjeguese sht nj Albin Kurti.

  Studimet tregojn se partit populiste, si sht Lvizja Vetvendosje, kur vijn n pushtet ndryshojn shum. Ato i largohen radikalitetit t opozits dhe moderohen brenda strukturs shtetrore. Por, ndryshimi i Lvizjes Vetvendosje n kaq pak koh nuk sht moderim, sht tjetrsim.

  Disa video t publikuara t Albin Kurtit n vitin 2011 e 2016, kur fliste pr aksionet e policis n Veri si opozitar, dhe ato far thoshte tani, mund t ken uditur edhe besimtart m t mdhenj t tij.


  Derisa n vitin 2011 tregonte n Parlamentin e Kosovs se si dorzimi i kufirit nn prkujdesjen e KFOR-it ishte heqje dor nga pavarsia, n vitin 2021 ai krkoi negocim n Bruksel q kufiri ti dorzohet KFOR-it.

  Derisa n vitin 2011 vetnegocimin pr Veriun e konsideronte dorzim, n vitin 2021 ai doli n konferenc duke treguar se si ata donin negociata n Bruksel, por po refuzonte Serbia.  Situata e fundit n Veri, e shkaktuar nga vet Kurti, pr hesapet e veta, e tregoi at ashtu si nuk e kishin menduar, sidomos mbshtetsit. Ai mbase befasoi edhe veten me situatn e sikletshme n t ciln u gjend.

  Nj prshkrim i figurs s tij n dy konferenca t rralla pr Veriun, shpalosin at q disa njerz t afrt t tij, privatisht, e thoshin. Kurti u friksua dhe frika e tij reflektoi. At e tradhtoi qndrimi dhe mimika, derisa vet tradhtoi qndrimet e dikurshme. Shko n Bruksel dhe prano t japin, i kishte thn Kurti Besnik Bislimit.

  Nj studimi m t prgjithshm pr t arritur n nj prfundim m konkret do ti nevojitet koh m shum, por rezultati i mbrmshm ofron hapsir edhe vetm nj dit prapa, pr t dhn disa nga arsyet e rrzimit t Vetvendosjes n kt 17 tetor:

  Populli i Kosovs, m 14 shkurt n zgjedhje t prgjithshme, bri nj prerje radikale me tri partit q udhhiqnin Kosovn pr 20 vjet. Albini pati mundsin e rrall t shpaloste nj plan konkret pr sfidat, t cilat e prisnin Kosovn n muajt e vitet n vijim. Nj qeveri, e udhhequr nga VV dhe Albin Kurti, nuk diti dot ti adresonte ato, dhe nuk bri asgj.

  Asnj plan konkret pr dialogun, asnj plan konkret pr Veriun e Kosovs, asnj plan konkret pr bashkimin kombtar, ideal ky mbi bazn e t cilit u themelua dhe u rrit VV. Asnj plan konkret pr kapjen e shtetit, i cili ka qen slogani kryesor i VV gjat gjith kohs sa ka qen n opozit dhe, n emr t t cils, ka udhhequr protesta t dhunshme n mnyr t vazhdueshme dhe ka orkestruar nj fushat t tr t lincimit publik.

  Albin Kurti, i cili nuk ka pranuar asnj simbol t shtetsis s Kosovs deri n kt moment brenda institucioneve, l pr t nnkuptuar se t njjtat do ti pranoj vetm pas marrjes s detyrs s tij si kryeministr i vendit.

  N zgjedhjet e kaluara, faktor i rndsishm ishte edhe Vjosa Osmani. Ajo formoi nj list zgjedhore pak para zgjedhjeve, mori votat q deshi dhe, m pas, u zhduk n rolin e parndsishm t presidentes. Disa video t fundit tregonin sesi strukturat e sapoformuara t Lists Guxo, menjher pas zgjedhjeve kishin thirrur Osmanin e deputett e tjer pr ti uruar, por askush nuk ua kishte hapur telefonin.

  N politikn e jashtme, krejt ka sht arritur, jan gabimet e ministres Donika Grvalla n statuset e saj t oroditur. Pr 20 vjet, kritika se si Kosova nuk di t bj politik t jashtme dhe, m pas, u lihet n dor i gjith prfaqsimi i Kosovs dy njerzve: Bisnik Bislimit dhe Donika Grvalls.

  Ndrsa n ann tjetr, Albin Kurti pranon simbolet, rrezikon sigurin e qytetarve me intervenime n koh fushate. Kthen frikn e lufts n Kosov ku plagt jan t freskta. Ktheu fuqin e Serbis n arenn ndrkombtare dhe rrezikoi shtetsin e Kosovs, me kushtin q ai t jet kryeministri i saj.

  Mobilizimi i forcave ushtarake serbe, rritja e gjendjes s gatishmris n nivel luftarak, lvizja drejt kufirit me Kosovn dhe pozicionimi i trupave ushtarake serbe n afrsi t kufirit, futja n prdorim e aviacionit luftarak serb si paralajmrim, jan gjra q vetm nj jav m par pakkush do ti imagjinonte, lre m ti besonte! Dhe, sikur t gjitha kto t mos mjaftonin, Ambasadori Botsan Hartchenko, njeriu i afrt i Putinit n Beograd, prkrah ministrit serb t Mbrojtjes, vizitoi trupat luftarake serbe t pozicionuara afr kufirit me Kosovn. Mesazhi i vizits s tij nuk kishte nevoj pr prkthyes! Situat kjo e krijuar nga Kurti, me t drejt sepse respektonte nj afat, por m pas zmbrapsje totale dhe urgjenc pr rikthim n dialog. N dialogun q aq shum e kritikonte.

  Instaloi frikn n Mitrovic e Kosov dhe ktheu imazhet e lufts, duke ofruar trupa serbe n kufi. Vendosi kriteret e intervenimit t panevojshm, duke i dhn arsye Serbis ta pushtoj Veriun me lehtsin e padurueshme.  Poshtroi njsitet speciale t Kosovs duke i trhequr nga Veriu, duke i shndrruar ato n polici t zakonshme dhe duke ua humbur fuqin. Kjo ishte, dhe u pa hapur, fuqia e pafuqishme e Albin Kurtit! Dhe, njolloi si politikant e s kaluars s para lufts, njri n veanti, shtjen e Veriut dhe serbve t Kosovs e shndrroi nga nj shtje politike, n shtje t lufts kundr krimit n Veri.

  Krejt ka kishte premtuar pr 12 vjet se: a) nuk do t bisedonte me Serbin dhe Vuiin; b) nuk do t merrte pjes n dialog; c) do ta merrte Veriun pa kushte; ) nuk do t bisedonte pr asociacionin dhe korrigjimin; d) do ta ofronte Kosovn me Shqiprin; e) do t ruante marrdhniet me Amerikn dhe ) nuk do t hynte n konflikt me Serbin dhe nuk do ti jepte shkas pr t hyr me forc n Kosov, ai bri t kundrtn.

  Albini ka rrezikuar me dashje, dhe vetm pr zgjedhje lokale dhe pr votn e tij, sigurin e qytetarve t Mitrovics dhe Kosovs me dy intervenime me njsin speciale. Ai ktheu frikn e lufts dhe krejt ka Kosova kishte arritur n arenn ndrkombtare pr 20 vite i humbi pr m pak se gjasht muaj.

  Nse politikant e pushtetit n Kosov gabuan pr 20 vjet, ardhja n pushtet e Kurtit tregoi se ai nga opozita mashtroi pr 20 vjet. Dha nj opsion politik, i cili nuk ekzistonte. Me narracione abstrakte krijoi nj iluzion te populli se gjithka sht e thjesht, situata nuk sht e komplikuar dhe ata po humbasin parajsn se nuk po e zgjedhin at pr ti qeverisur.

  Kurti nuk doli pr ti komentuar rezultatet zgjedhore si lider partie, por pr m tepr nuk ka dal as ta komentoj procesin zgjedhor, meq i takon si kryeministr.

  Por, ky duhet t jet politikani Kurti. Pushteti e ka veshur me fuqi, por e ka zhveshur nga miti q kishte krijuar pr veten. Me t prfundon edhe epoka e politikanve n Kosov, q duan pushtet pr t ardhmen, duke u thirrur n t kaluarn.

  Nga 17 tetori, jo m. E kaluara nuk shrben. Madje, e kundrta. Duke ia nxjerr kontradiktat, e kaluara e tij e ka ndshkuar Kurtin, duke ia rrnuar rrfimin pr profetin politik. /Albanianpost.com
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

Tema t Ngjashme

 1. Incidentet ne zgjedhjet lokale
  Nga Duke_Of_Arberia n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 22-06-2015, 11:03
 2. Vetvendosje nuk i njeh zgjedhjet
  Nga The_Capital n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 25-12-2010, 06:05
 3. Veton Surroi zgjedh te konkurroje ne zgjedhjet e tetorit
  Nga dodoni n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 29-07-2004, 10:13
 4. Qeveria shqiptare mban peng zgjedhjet e tetorit
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-10-2003, 00:01
 5. The Economist: PS, disfat t thell n zgjedhjet e tetorit
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 19-09-2003, 22:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •