Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2021
  Postime
  5

  Pershendetje, nga une Arditi!

  Pershendetje te gjitheve!

  Tani tek ndodhem ne mesin tuaj nenkupton se me eshte dhene nje shans te jem pjese e forumit tuaj.

  Dua t'i bie drejt. Jam nje person qe zakonisht keqkuptohem, ndaj dhe nuk u mbijetoj gjate forumeve. Thjesht e shqip keqkuptohem dhe perjashtohem.

  Gjithsesi, i jam betuar ēdo stafi kudo neper forume ndaj ju betohem dhe ju, se nuk do perdor me kurre ironi therese kundrejt stafit e aq me pak ndaj anetareve.

  E pranoj se kam ironizuar, gje qe ne fund me ka kushtuar me mbyllje te 13 llogarive anekend, perveē ne boten virtuale te qenet ironik gjithashtu kam paguar nje ēmim te larte edhe ne jeten e perditshme.

  Te jesh ironik nuk eshte diē e ndaluar, por te perdoresh ironi therese kundrejt njerezve, stafit, shefave dhe ndaj gruas, me eshte thene se eshte rreptesisht e ndaluar.
  Nuk kam ide pse ne te vertete e pelqeja te jem ironik megjithese me kushtonte shume ne jete dhe pasojat nuk qene fare te lehta. Nje gje nuk kam bere kurre ne jete eshte fakti se nuk kam keqtrajtuar qellimisht kurre njerezit. Nuk i kam bere te ndihen keq. Asnjehere bisedat nuk i kthej ne personale, pos i bej njerezit me nerva pa kuptuar se perse acarohen kaq shume.

  Ju faleminderit paraprakisht per mirekuptim.

  //Arditi.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Arditi0007 pėr postimin:

  Neteorm (17-10-2021)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,057
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Pershendetje, nga une Arditi!

  Pėrshėndetje dhe mirėsevjen nė forum.

  Cdokush ka shansin tė ndryshojė, psejo edhe mė mirė.

  Gjithė tė mirat.

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2021
  Postime
  5

  Pėr: Pershendetje, nga une Arditi!

  Ju faleminderit, i nderuar Neteorm 😊

Tema tė Ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga Ad'Anderseni nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 17-10-2021, 09:47
 2. Pershendetje
  Nga henri40 nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 09:48
 3. Pershendetje
  Nga henri40 nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2012, 13:45
 4. Pėrshėndetje !
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 27-07-2007, 13:32
 5. Pershendetje
  Nga tolky nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 22-04-2007, 11:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •