Pėrshėndetje,

Aplikimi nė programin e vizave tė shumėllojshmėrisė "Lotaria Amerikane DV-2021" do hapet zyrtarisht mė datė 6 Tetor 2021 nė orėn tonė lokale 18:00 dhe pėrfundon me datė 9 Nėntor 20121 nė tė njėjtėn orė 18:00. Regjistrimi bėhet online nė faqen E-DV tė departamentit tė shtetit amerikan.

Linku : https://dvprogram.state.gov/