Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,456

  Teatri Kombtar i Operas dhe Baletit - Opera e Tirans

  Exclusive Historiku i Teatri Kombtar

  Tetor 2021 - Top Channel Albania


  https://www.youtube.com/watch?v=ZoPJe2CzQIo
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 04-10-2021 m 10:10

Tema t Ngjashme

 1. Baleti "Zhizel" n Teatrin e Operas dhe Baletit
  Nga shigjeta n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-12-2011, 02:51
 2. Afrohet versioni final i Operas, 10.60
  Nga BHGod n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-07-2010, 04:56
 3. Del Opera 10 beta
  Nga BHGod n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-08-2009, 14:21
 4. Nj shqiptar, m i miri i baletit grek
  Nga BARAT n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-03-2008, 13:12
 5. Shkolla e Baletit :Rikthim n identitet
  Nga Xhuxhumaku n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-03-2007, 00:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •