Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 86 prej 86
 1. #81
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Jordan Duets With Guy Sebastian - 'Hallelujah'

 2. #82
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  All contestants - “We Are The Champions” by Queen

  Battles - The Voice Croatia | Season 3 (2020)

 3. #83
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Best WINNER EVER in The Voice history?

  Bella Taylor Smith won the tenth season of The Voice Australia in 2021.
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 21-07-2022 m 07:37

 4. #84
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Grand Finale: Bella Taylor Smith and Guy Sebastian sing The Prayer by Andrea Bocelli

 5. #85
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  MOST Flawless Blind Auditions EVER on The Voice

 6. #86
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  You’re not seeing double, it’s TWINS on The Voice! | Top 10

  Qershia mbi tort - Surpriza n fund !

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema t Ngjashme

 1. Shkodrania 17-vjecare, Enrika Derza mahnit The Voice of Switzerland
  Nga Albo n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2014, 12:22
 2. Elhaida Dani fiton "The Voice of Italy"
  Nga qeveriablu n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 87
  Postimi i Fundit: 06-06-2013, 23:05
 3. The Voice of Albania 2012
  Nga letaa n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 27-01-2013, 10:26
 4. The Voice! (USA)
  Nga PINK n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 21:25
 5. Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-09-2008, 16:35

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •