Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2019
  Postime
  4

  Nje bravo te madhe per Albo

  Bravo Albo
  Urime , pergezime per mbajtjen e kesaj faqe.
  Zoti te bekofte!

 2. 5 antarėt mė poshtė falenderuan NIKOLAOS pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  ATMAN (13-10-2021),Hochländer (11-10-2021),Kryeplaku (08-09-2021),Neteorm (06-09-2021),sirena_adria (04-10-2021)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e Prizrenasi_40
  Anėtarėsuar
  14-01-2021
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  32

  Pėr: Nje bravo te madhe per Albo

  Citim Postuar mė parė nga NIKOLAOS Lexo Postimin
  Bravo Albo
  Urime , pergezime per mbajtjen e kesaj faqe.
  Zoti te bekofte!
  I bashkohem urimit.
  Kjo faqe ka vleré shumé pér neve dhe na ngjall nostalgji sepse e kemi pérdor shumé pérpara se té kishte Rrjete Sociale si: Facebook, Instagram, etj.

 4. #3
  Zoti ėshtė Dashuri! Maska e NoName
  Anėtarėsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibarė
  Postime
  2,169

  Pėr: Nje bravo te madhe per Albo

  Albo ka merita te medha e cila meriton te shperblehet.

Tema tė Ngjashme

 1. PErshendetje Albo :P
  Nga Vinjol nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-07-2014, 15:04
 2. Dua nje pergjigjje nga Albo,
  Nga Guri i Kuq nė forumin Pyetje - pėrgjigje
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-07-2013, 08:57
 3. Bravo Bashkia bravo Policia..
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-09-2012, 01:11
 4. albo
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-12-2006, 19:56
 5. Albo, ai pe verteti
  Nga Albo nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 17-06-2003, 06:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •