Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-07-2011
  Postime
  114

  Terminet ne ambasaden gjermane

  Pershendetje! Eshte e mundur te le nje termin me te dhenat e nje punedhenesi dhe pastaj te marr kontrate nga nje punedhenes tjeter? Behet fjale per termine ne Shqiperi. Faleminderit

 2. #2

  Pėr: Terminet ne ambasaden gjermane

  Po pa problem!

Tema tė Ngjashme

 1. Shqiperia hap ambasaden e saj ne Brazil
  Nga RaPSouL nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 29-08-2008, 13:33
 2. Shpėrthim nė Ambasadėn Amerikane nė Athinė
  Nga Darius nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 07:31
 3. Ndihme per ne ambasaden kanadeze
  Nga Urijan nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-03-2006, 06:59
 4. Indonezi, bombė nė ambasadėn australiane
  Nga Genti^Itali nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2004, 06:45
 5. Skandal me vizat ne Ambasaden Gjermane
  Nga ALBA nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-07-2004, 17:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •