Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e saimiri-uk
  Anėtarėsuar
  13-01-2003
  Vendndodhja
  All over Albania
  Mosha
  44
  Postime
  252

  Pershendetje Ateiste te pafe!

  Njerėzit mė tė mencur ne kėtė botė janė ateistet. Ata duan qė ti te besosh dhe tė tallesh me veten dhe kohėn qė te jep nena natyrė!
  P.s
  Me mire nė dhe…
  Se me fe!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga saimiri-uk : 28-08-2021 mė 18:22

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,229
  Postimet nė Bllog
  6

  Pėr: Pershendetje Ateiste te pafe!

  Pershendetje, saimir.

  Feja eshte zgjedhje personale, po ashtu dhe ateizmi e gjithe format e tjera qe meshirojne ZOTIN.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-11-2021
  Postime
  9

  Pėr: Pershendetje Ateiste te pafe!

  Degjoni cfare historie trishte ne emer te zotit. Kini kujdes nga lavazhi i trurit, se ne fund te dites nje keni. Degjo dhe gjyko!
  https://www.youtube.com/watch?v=-074DlHo7sc&t=57s

Tema tė Ngjashme

 1. Thėnie ateiste
  Nga Jehonn nė forumin Agnosticizėm dhe ateizėm
  Pėrgjigje: 171
  Postimi i Fundit: 18-01-2017, 07:03
 2. Kisha E Pafé
  Nga ~Geri~ nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-06-2011, 08:04
 3. Agnostike & Krishtere & Islam & Ateiste, Pse ?
  Nga EuroStar1 nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 19-09-2010, 14:52
 4. Njerezit e pafe
  Nga Sefedini_PZ nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 10-08-2009, 06:36
 5. Ateistė vs besimtarė
  Nga northernbard nė forumin Agnosticizėm dhe ateizėm
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 15-12-2007, 17:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •