Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Aforizmat dhe thnjet e Agim Metbalals

  - Abetarja e politiks, ka shum m pak shkronja!
  - Aderimet nuk bhen as pr ideologji e as pr demokraci...por pr portofol t zi!
  - Afirmimi i madh, shton krenarin e krenaria, endjemadhsin!
  - Afirmimit t madh, vetm njerzit me karakter t fort, mund ti bjn ball!
  - Afirmimi i madh, zakonisht prqaf mendjemadhsin!

  #AgimMETBALA

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,529

  Pr: Aforizmat dhe thnjet e Agim Metbalals

  - AFORIZMI, nuk sht DARDH E BUT q mund ta ha secili!
  - Aforisti i mir, i ngjan nj peshkatarit t pasionuar q mund ta humb ditn n krkim t nj peshku!
  - Aftsia, zakonisht shikohet me xhelozi, xhelozia shum shpejt e prqafon inatin e inati e fton n ndihm shpifjen!
  - Agresiviteti, sht simptom e friks!

  #AgimMETBALA

Tema t Ngjashme

 1. Aforizmat e Agim Metbals #2
  Nga Agim Metbala n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 795
  Postimi i Fundit: 13-12-2017, 03:19
 2. Agim Hamiti
  Nga xhindi n forumin Shkrimtar shqiptar
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 24-12-2016, 14:12
 3. Aforizmat e Agim Metbals
  Nga Agim Metbala n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 1463
  Postimi i Fundit: 04-07-2015, 08:20
 4. Agim Pylla
  Nga fation2006uk n forumin N krkim t personave t humbur
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-02-2007, 09:30
 5. Agim Faja
  Nga Fiori n forumin Shkrimtar shqiptar
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-10-2006, 01:41

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •