Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,889
  Postimet n Bllog
  4

  Shteti policor: Policia e Rilindjes dhunon qytetart e gazetart

  Video/ “Barkas aty”! Momenti kur policia shtrin n tok gazetarin Gjenaj, debat me Klodiana Laln: sht kolegu im! Efektivi: Zhduku mos u afro!


  Emri: WhatsApp-Image-2021-07-27-at-1.34.35-PM.jpg

Shikime: 195

Madhsia: 29.1 KB

  TIRAN

  “BalkanWeb” sjell t tjera pamje nga aksioni i policis pran “Shkolls s Bashkuar”, n Tiran, ku Forcat Speciale shtrin n tok gazetarin e “News24”, Ergys Gjenaj, pasi filmoi operacionin.

  N pamjet e reja q sjell “BalkanWeb”, shihet momenti kur gazetart po filmojn polict e maskuar dhe me arm, q i krkojn nj mjeti luksoz t hap dern, por shoferi shtyp gazin dhe largohet, duke rrezikuar jetn e tyre. Menjher pas largimit t mjetit luksoz, policia i sulet gazetarve t “News24” dhe “BalkanWeb”, Ergys Gjenaj dhe Klodiana Lala.

  Efektivt i marrin celularin dhe shtrijn n tok gazetarin Gjenaj, ndrsa ndrhyn gazetarja Klodiana Lala. N video dgjohet kjo e fundit, teksa iu thot policve se Gjenaj sht gazetar dhe duhet ta ln t lir.  Pjes nga debati i gazetares Lala me efektivin:

  Klodiana Lala: O zotri, jemi gazetar.
  Efektivi: Jo, jo s’je gazetare fare para operacionit t policis.
  Klodiana Lala: sht kolegu im ai zotri.
  Efektivi: Mos u afro, hera e par dhe e fundit q afrohesh, se do quhesh bashkpuntore, lre tani. Zhduku!
  Klodiana Lala: sht kolegu im o vlla, si e shtrini n tok. Lre kolegun tim, ’pun ke ti.
  Efektivi: Keni ardhur n momentin e ndrhyrjes. Vini na pengoni.

  (BalkanWeb)
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 27-07-2021 m 10:31

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-07-2017, 10:49
 2. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-09-2015, 13:05
 3. Shteti Policor: Policia t monitoroj prokurorin dhe gjykatat
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-10-2014, 16:49
 4. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-03-2014, 16:20
 5. Policia dhunon adoleshentin per nje flamur.
  Nga angmokio n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 113
  Postimi i Fundit: 08-12-2012, 13:38

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •