Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  "ENIGMA" Maska e c0d3r
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Memedhe
  Mosha
  43
  Postime
  88

  Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  Na ka marre malli… 😊
  Ku jeni ju legjendaret e IRC ?
  Best File compression around "DEL *.*" = 100% compression

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar c0d3r pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (04-11-2021)

 3. #2
  Blanc et noir
  Anėtarėsuar
  28-03-2005
  Postime
  485

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  Citim Postuar mė parė nga c0d3r Lexo Postimin
  Na ka marre malli… 😊
  Ku jeni ju legjendaret e IRC ?

  c'eshte irc?
  iracional headache center.

 4. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,923
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  Citim Postuar mė parė nga Lov!2 Lexo Postimin

  c'eshte irc?
  iracional headache center.
  IRC = Internet Relay Chat, eshte nje software (chat) qe ka vite ka dale ne qarkullim ku ka akoma pasionant e frekuentojne..

Tema tė Ngjashme

 1. Rihapet Irc.Albasoul.Com
  Nga R3nato89 nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-04-2020, 22:28
 2. AlbaSoul CHAT. dhe IRC.AlbaSoul.com ???
  Nga MrSafet nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-09-2016, 23:18
 3. A jeni dakort me rritjen e cmimit te energjise?
  Nga VOLSIV nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-10-2014, 10:37
 4. A jeni dakort me mentalitetin e nje polici?
  Nga Apolloni31 nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-04-2009, 09:17
 5. A jeni dakort pėr legalizimin e drogės?!
  Nga ChuChu nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 27-10-2008, 10:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •