Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  "ENIGMA" Maska e c0d3r
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Memedhe
  Postime
  88

  Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  Na ka marre malli… 😊
  Ku jeni ju legjendaret e IRC ?
  Best File compression around "DEL *.*" = 100% compression

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar c0d3r pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (04-11-2021)

 3. #2
  Blanc et noir
  Anėtarėsuar
  28-03-2005
  Postime
  490

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  Citim Postuar mė parė nga c0d3r Lexo Postimin
  Na ka marre malli… 😊
  Ku jeni ju legjendaret e IRC ?

  c'eshte irc?
  iracional headache center.

 4. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  Citim Postuar mė parė nga Lov!2 Lexo Postimin

  c'eshte irc?
  iracional headache center.
  IRC = Internet Relay Chat, eshte nje software (chat) qe ka vite ka dale ne qarkullim ku ka akoma pasionant e frekuentojne..

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2006
  Postime
  20
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  Citim Postuar mė parė nga Lov! Lexo Postimin

  c'eshte irc?
  iracional headache center.
  duke pare vitin qe qenke regjistruar besoj se e ke thene ne menyre ironike.

 6. #5
  ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,531

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?


  c0d3r a jeto akoma albaguardi?
  Pres pergjigje negative :P
  Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


 7. #6
  Blanc et noir
  Anėtarėsuar
  28-03-2005
  Postime
  490

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  O Klod, si je? 😊

 8. #7
  Blanc et noir
  Anėtarėsuar
  28-03-2005
  Postime
  490

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  Citim Postuar mė parė nga c0d3r Lexo Postimin
  Na ka marre malli… 😊
  Ku jeni ju legjendaret e IRC ?
  Po me ka marre malli.
  Klodian si je?
  🥰👧
  Quand le doigt montre le ciel, l' imbécile regarde le doigt.

 9. #8
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Postime
  5,321

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  U mbyll Shpirti i Shqiptarit!
  C0d3r, un jam dakarot t'hapet veē po u bo prap DRAGO Founder 😂😂
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 10. #9
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,899

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  Ja mbeshtes mendimin kolegut me siper
  Feel the pump √

 11. #10
  i/e regjistruar Maska e `ErJoNi
  Anėtarėsuar
  29-12-2009
  Vendndodhja
  Monte-Carlo, Monaco
  Postime
  10

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  O Beso ty me gjith Rodin do ju marre peng cibox lėl

 12. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-10-2023
  Postime
  4

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  PO ere mezi po presim

 13. #12
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Anėtarėsuar
  03-11-2023
  Postime
  192

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  😋😋😆
  Po.
  Edhe pse un nuk futem nė chat.

 14. #13
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,273
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Jeni dakort te rihapet Chat i Albasoul ?

  Janė formate tė mbaruara edhe pse dikur kanė pasur lezetin e tyre.

Tema tė Ngjashme

 1. Rihapet Irc.Albasoul.Com
  Nga R3nato89 nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-04-2020, 22:28
 2. AlbaSoul CHAT. dhe IRC.AlbaSoul.com ???
  Nga MrSafet nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-09-2016, 23:18
 3. A jeni dakort me rritjen e cmimit te energjise?
  Nga VOLSIV nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-10-2014, 10:37
 4. A jeni dakort me mentalitetin e nje polici?
  Nga Apolloni31 nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-04-2009, 09:17
 5. A jeni dakort pėr legalizimin e drogės?!
  Nga ChuChu nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 27-10-2008, 10:49

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •