Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-07-2021
  Postime
  1

  Smile Pershendetje nga Revolutionary

  Pershendetje, student engineer dhe jam duke kerku per skilled worker visa nese keni mundesi ju lutem reply or pm. Shume faleminderit

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-08-2021
  Postime
  1

  Pėr: Pershendetje nga Revolutionary

  Pershendetje. Si jeni mire? Jam qe nje muaj ne gjermani dhe bashkjetoj me nje vajze nga polonia. Duam te martohemi se une jam e pashaport dhe nuk qendroj dot me shume se tre muaj. Si procedohet kush ka informacion ju lutem me ndimoni

Tema tė Ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga NIAGARA2 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 12:52
 2. Pershendetje
  Nga -Voodoo- nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 09-02-2012, 17:48
 3. Pėrshėndetje !
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 27-07-2007, 13:32
 4. Pėrshėndetje nga Jim
  Nga Jimmi_1978 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 26-04-2007, 06:17
 5. Leter from the headquarters of a caotic revolutionary organisation
  Nga qyfyri nė forumin Krijime nė gjuhė tė huaja
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 20-08-2005, 13:29

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •