Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-01-2021
  Postime
  2

  Dua te hap nje radio Fm lokale

  Pershendetje miq, dua te hap nje radio lokale ne tirane, nuk kam informacion se cfar kerkon shteti dhe sa kushton, kerkoj ndihmen tuaj.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2013
  Postime
  54

  Pėr: Dua te hap nje radio Fm lokale

  Nuk jep shqiptari informacione ma leht e ke tja u kerkosh ne fb dhe te kthe dikush pergjigje se sa ne albasoul

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,404

  Pėr: Dua te hap nje radio Fm lokale

  Te duhet licenza sepse frekuencat ne rrepubliken e shqiperise jane prone e shtetit si dhe shume shume leke

Tema tė Ngjashme

 1. Radio nė internet
  Nga Drini1234 nė forumin Pyetni ekspertėt
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 14:58
 2. Pandora Radio.
  Nga benseven11 nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-06-2009, 17:43
 3. Radio provider
  Nga dobroshti nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-03-2006, 00:15
 4. Radio Tirana
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2004, 16:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •