Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-07-2021
  Postime
  24

  Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Pasi e dime qe shumica prej nesh e kemi percjellur ndonje sezon te Big Brother, apo spaku kemi degjuar per te.

  Lajmi qe Big Brother po nis sa shkon e po behet me i madh, por kete here qenka 1 ndryshim, banoret do te jene te gjithe Personazhe VIP.

  Cfare mendoni ju, a do te jete ky sezoni me i mire ndonjeher i Big Brother Albania qe pritet te filloj ne muajin Tetor?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,151

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  traplliku ne kete rast nuk do jete vulgar por vip

 3. #3
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,186

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  .....nuk ia vlen
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 16-08-2021 mė 07:22
  Duaje te afermin tend si veten

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,456

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Njė nga mė tė suksesshmit dhe mė tė dashurit pėr publikun, futbollisti i famshėm shqiptar merr pjesė e Big Brother VIP

  Numėrimi mbrapsht ka filluar: “Big Brother Albania VIP” do tė rikthehet nė transmetim nė 5 tetor dhe kurioziteti i publikut ėshtė i madh, pas 4 vitesh pauzė. Qė kur u njoftua se ky reality-shoė do tė rikthehej nė ekran, kanė qenė tė shumta aludimet rreth personazheve tė famshėm tė pėrzgjedhur, kryeisht kėngėtarė, moderatorė, aktorė, etj.

  Mirėpo, deri tani asnjė futbollist, e duket se i pari i pėrzgjedhur ėshtė njė nga mė tė suksesshmite mė tė dashurit. Bėhet fjalė pėr Lorik Canėn, qė thuhet se ka marrė ftesė nga BB VIP, siē konfirmojnė burimet pėr Prive.

  Ish-kapiteni i kombėtares, Lorik Cana po qėndron kėto kohė nė Shqipėri, sepse ėshtė i angazhuar nė njė nga platformat televizive si imazh dhe analist i sportit. Megjithatė, sipas Prive, nuk dihet nėse angazhimet do ta pengojnė Lorikun, si shumė personazhe tė tjerė, nė njė vendim pėrfundimtar.

  Por, do tė ishte interesante, ta shihnim futbollistin jashtė fushės sė gjelbėr, nė kėtė reality-show, brenda shtėpisė mė tė famshme nė Shqipėri. Megjithatė, mbetet tė presim 5 tetorin, pėr tė zbuluar mė shumė rreth personazheve e gjithēka tjetėr lidhur me kėtė format tė sukesshėm, qė shqiptarėt e kanė pritur me padurim.


  https://www.lajme.al/nje-nga-me-te-s...g-brother-vip/

 5. #5
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,878
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Njerzve u intereson kėto lloj emisionesh po mė shumė i intereson politikės nėpėrmjet kėtyre emisioneve dhe audiencės ėshtė e qetė tė rrit taksat e tė bėjė korrupsion nė mėnyrėn mė tė mirė.

  Kshuqė nuk ėshtė cudi tė promovohen nga vet "shteti" kėton lloj maskarallėqesh thjesht pėr shpėrqėndrime kur ka nevojė.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,456

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Arbana Osmani zbulon dy emrat e opinionistėve tė “Big Brother VIP”

  Numėrimi mbrapsht ka filluar: “Big Brother Albania VIP” do tė rikthehet nė transmetim shumė shpejt dhe kurioziteti i publikut ėshtė i madh.

  Qėkur u njoftua se ky reality-show do tė rikthehej nė ekran, kanė qenė tė shumta aludimet rreth personazheve tė famshėm tė pėrzgjedhur, kryesisht kėngėtarė, moderatorė, aktorė dhe madje u aludua dhe pėr opinionistėt.

  Mė herėt, nė njė intervistė pėr “Top Albania Radio” Lori Hoxha ėshtė pyetur rreth opinionistėve dhe ka thėnė se do tė ketė dy tė tillė nė “Big Brother VIP” dhe madje qė nuk i kemi parė mė parė nė kėtė profil.

  “Opinonistėt janė dy. Ėshtė njė grua dhe njė burrė. Donim dy qė tė balanconim njėri-tjetrin dhe tė kishim sa mė shumė opinione tė mira. Po ashtu janė shumė karaktere tė ndryshme dhe janė nė profile tė ndryshme. Kėshtu qė shpresoj tė gjenden mirė dhe nuk janė afėr mendjes. Nuk janė kėto opinonistėt qė priten gjithmonė tė jenė. Nuk ėshtė Arjan Konomi (qesh).”

  Mė nė fund enigma ka marrė fund dhe Arbana Osmani ka zbuluar se dy opinionistėt e kėtij edicioni janė Arbėr Hajdari dhe Balina Bodinaku.

  “Opinionistėt janė dy figura shumė tė njohura, tė spikatura por jo nė kėtė rol. Asnjėherė! Pra, nuk kanė qenė kurrė opinionist nė njė reality-shoė. Do kem kėnaqėsinė qė ta ndaj skenėn, formatin, rrugėtimin me Arbėr Hajdarin dhe Balina Bodinakun. Tė dy tė shkėlqyer nė fushat respektive qė jam e sigurtė qė do t’i japin mė shumė vlerė kėtij formati.”- tha Arbana.


  https://lexo.al/2021/10/arbana-osman...g-brother-vip/

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,456

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Njė nga mė tė suksesshmit dhe mė tė dashurit pėr publikun, futbollisti i famshėm shqiptar merr pjesė e Big Brother VIP

  Numėrimi mbrapsht ka filluar: “Big Brother Albania VIP” do tė rikthehet nė transmetim nė 5 tetor dhe kurioziteti i publikut ėshtė i madh, pas 4 vitesh pauzė. Qė kur u njoftua se ky reality-shoė do tė rikthehej nė ekran, kanė qenė tė shumta aludimet rreth personazheve tė famshėm tė pėrzgjedhur, kryeisht kėngėtarė, moderatorė, aktorė, etj.

  Mirėpo, deri tani asnjė futbollist, e duket se i pari i pėrzgjedhur ėshtė njė nga mė tė suksesshmite mė tė dashurit. Bėhet fjalė pėr Lorik Canėn, qė thuhet se ka marrė ftesė nga BB VIP, siē konfirmojnė burimet pėr Prive.

  Ish-kapiteni i kombėtares, Lorik Cana po qėndron kėto kohė nė Shqipėri, sepse ėshtė i angazhuar nė njė nga platformat televizive si imazh dhe analist i sportit. Megjithatė, sipas Prive, nuk dihet nėse angazhimet do ta pengojnė Lorikun, si shumė personazhe tė tjerė, nė njė vendim pėrfundimtar.

  Por, do tė ishte interesante, ta shihnim futbollistin jashtė fushės sė gjelbėr, nė kėtė reality-show, brenda shtėpisė mė tė famshme nė Shqipėri. Megjithatė, mbetet tė presim 5 tetorin, pėr tė zbuluar mė shumė rreth personazheve e gjithēka tjetėr lidhur me kėtė format tė sukesshėm, qė shqiptarėt e kanė pritur me padurim.


  https://www.lajme.al/nje-nga-me-te-s...g-brother-vip/

  Lorik Cana tregon se a do tė bėhet pjesė e “Big Brother VIP”

  Gjatė orėve tė fundit nė rrjetet sociale ėshtė pėrfolur se ftesa pėr tė qenė pjesė e “Big Brother VIP” i ėshtė dėrguar dhe ish-kapitenit tė Kombėtares, Lorik Canės.

  Cana ka treguar pėr VIP-magazine se nuk do t’i bashkohet kėtij reality show.

  “Big Brother VIP” starton me datė 5 Tetor dhe deri tani janė pėrfolur shumė emra tė njohur qė pritet tė bėhen pjesė.


  / Lajmi.net

  https://lajmi.net/lorik-cana-tregon-...g-brother-vip/

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,456

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Energjikja, FIFI - Big Brother VIP

  https://www.youtube.com/watch?v=lYgZAM9a9u8
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 05-10-2021 mė 19:37

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,456

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Romeo apo Donaldi? Cili nga vėllezėrit binjak? - Big Brother VIP

  https://www.youtube.com/watch?v=lcH3zvVulpM

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,456

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Pavarėsisht kundėrshtimit nga familja, Monika Lubonja - Big Brother VIP

  https://www.youtube.com/watch?v=Uu-z1xmjbHc

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,456

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Ilir Shaqiri, banori i parė i Big Brother VIP

  https://www.youtube.com/watch?v=NbeKSxaGpZ0

Tema tė Ngjashme

 1. Big Brother Albania Vip
  Nga Vip08 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 13:16
 2. Fillon Big Brother 3!!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 369
  Postimi i Fundit: 24-05-2010, 20:31
 3. Humor - 'Big brother Albania'
  Nga metiiii nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 11:09
 4. Fituesi i Big Brother Albania
  Nga Begby nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 07:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •