Close
Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 111
 1. #81
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Kė duan nė finale? Banorėt zgjedhin nga 3 konkurentė - 25 Janar, 2022.


  Big Brother Albania VIP po shkon drejt Finales ..... ndonėse tema e ēelur nga Djellza sugjeron pėr fillim tė eventit televiziv.

  Njė Garė Televizive e njė Loje Psikologjike ! Subkoshiencė vs. Strategji !


  4 Finalistėt, pėr mua:


  * DONALDI

  * ILIRI

  * BENIADA

  * ARJOLA

 2. #82
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Reagimi i Donaldit kur dėgjon kėngėn e Trixės...

 3. #83
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Nga fėmijėra tek karriera/ Arbana Osmani nė njė intervistė ndryshe - Big Brother Albania VIP

  1 Janar 2022

 4. #84
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  https://www.youtube.com/watch?v=na7b6tvi2uk  "Dancing with the Stars 4" , eleminohet Monika Lubonja

  Nėntor 2013
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 03-02-2022 mė 11:17

 5. #85
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  https://www.youtube.com/watch?v=x2_DNHY1Lyk  Dance with me Albania 5 - Monika Lubonja dhe Donald Veshaj

  Shtator 2018

 6. #86
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin

  4 Finalistėt, pėr mua:


  * DONALDI

  * ILIRI

  * BENIADA

  * ARJOLA  Cili ėshtė finalisti i parė i Big Brother? - Big Brother Albania VIP


  Donaldi lėnė jashtė nga kjo pėrzgjedhje e parė.

 7. #87
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  FINALJA - 18 Shkurt, 2022 : ILIRI

  Gara qė luhet nė Skuadėr & Fitohet Individualisht !


  DONALDI - BENIADA - ARJOLA - MONIKA - EINXHEL (R)


  Arbėr - Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X)

  Egzona - Beatrix - Xheisara - Sarah - Antonela - Dj PM - Graniti - Semi - Sheila

  Dj Dagz (2X) / Eltioni / Claudio / Elhaid - Eleminuar

  * Fifi / Igli - Tė Larguar nga Loja


  * (R) - Rikthyer nė Lojė .

  Kush del nga Nominimi i rradhės ?

  DONALDI - ARJOLA - BENIADA - EINXHEL (R)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 04-02-2022 mė 11:07

 8. #88
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Tani qė Arjola realizoi ėndrrėn e saj tė madhe, Finalja pse jo pėr njė tjetėr lojtare qė ka luftuar me njė energji tė pashtershme pėr kėtė sukses !

  Ta Gėzojnė Shtėpinė e tyre tė Re ! Njė gjest shumė i bukur dhe fisnik !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 07-02-2022 mė 20:34

 9. #89
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  4 Finalistėt, pėr mua, pas dinamikave tė reja :


  * DONALDI

  * BENIADA

  * ILIRI

  * MONIKA

  Cila do tė jetė konkurrente e dytė nė Finalen e Big Brother Albania VIP ?

  BENIADA - MONIKA  FINALJA - 18 Shkurt, 2022 : ILIRI

  Gara qė luhet nė Skuadėr & Fitohet Individualisht !


  DONALDI - BENIADA - MONIKA - ARJOLA (R) - EINXHEL (R)


  * (R) - Rikthyer nė Lojė .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 07-02-2022 mė 21:01

 10. #90
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  4 Finalistėt, pėr mua, pas dinamikave tė reja :


  * DONALDI

  * BENIADA

  * ILIRI

  * MONIKA

  FINALJA - 18 Shkurt, 2022 : ILIRI - BENIADA

  Gara qė luhet nė Skuadėr & Fitohet Individualisht !

  Cilėt janė 2 Finalistėt e Tjerė tė Big Brother Albania VIP ?


  DONALDI - MONIKA - ARJOLA (R) - EINXHEL (R)


  * (R) - Rikthyer nė Lojė .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 11-02-2022 mė 10:37

 11. #91
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  4 Finalistėt, pėr mua, pas dinamikave tė reja :


  * DONALDI

  * BENIADA

  * ILIRI

  * MONIKA

  BIG BROTHER -- Gara qė luhet nė Skuadėr & Fitohet Individualisht !


  FINALJA - 18 Shkurt, 2022 :


  * DONALDI

  * BENIADA

  * ILIRI

  * EINXHEL (R)


  * (R) - Rikthyer nė Lojė .

 12. #92
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  https://www.youtube.com/watch?v=wkwwut1eMCE

  Momentet mė epike tė Donald Veshaj nė BBVIP | Fan Club

 13. #93
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  https://www.youtube.com/watch?v=RcwJtq9VsLc

  Momentet mė epike tė Ilir Shaqirit nė BBVIP | Fan Club

 14. #94
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  https://www.youtube.com/watch?v=NkMU9i9tLAw

  Momentet mė epike tė Beniada Nishanit nė BBVIP | Fan Club

 15. #95
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  https://www.youtube.com/watch?v=ivsvzbrWHzQ

  Momentet mė epike tė Einxhel Shkira nė BBVIP | Fan Club

 16. #96
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin  BIG BROTHER -- Gara qė luhet nė Skuadėr & Fitohet Individualisht !


  FINALJA - 18 Shkurt, 2022 :


  * DONALDI

  * BENIADA

  * ILIRI

  * EINXHEL (R)


  * (R) - Rikthyer nė Lojė .

  Cili/a do tė jetė FITUESI / FITUESJA e Big Brother VIP Albania - Edicioni i Parė ?


  Pėr mua, DONALDI .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-02-2022 mė 16:01

 17. #97
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Finalisti i parė i cili lė shtėpinė e Big Brother - Big Brother Albania VIP

 18. #98
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Einxhel vjen nė studio si e eleminuara e rradhės - Big Brother Albania VIP

 19. #99
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Vallėzimi i ėndrrave tė Ilirit me mamanė e tij - Big Brother Albania VIP

 20. #100
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,975

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Donaldi pėrlotet teksa takon mamanė e tij - Big Brother Albania VIP

Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Big Brother Albania Vip
  Nga Vip08 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 13:16
 2. Fillon Big Brother 3!!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 369
  Postimi i Fundit: 24-05-2010, 20:31
 3. Humor - 'Big brother Albania'
  Nga metiiii nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 11:09
 4. Fituesi i Big Brother Albania
  Nga Begby nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 07:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •