Close
Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 111
 1. #61
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,332
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  .................................................. .......sia vlen
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 22-01-2022 mė 15:23
  Duaje te afermin tend si veten

 2. #62
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,332
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Ketu ne kete teme big brother duket se eshte sjelle si risi pozitive, nga sirena, une jam kunder.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 23-01-2022 mė 09:29
  Duaje te afermin tend si veten

 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Fenomeni i vitit, shqiptarė nga e gjithė bota pėrshėndesin banorėt - Big Brother Albania VIP

 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Fifi e lumtur pėr suksesin e kėngės sė fundit, “Diell” arrin 14 milionė klikime nė YouTube

  Kėngėtarja e njohur, Filloreta Raēi-Fifi ėshtė ndėr artistet mė tė suksesshme dhe mė tė dashura pėr publikun shqiptar.


  Por, vetėm pak kohė mė parė kėngėtarja nga Ferizaj vendosi tė bėhej pjesė e spektaklit Big Brother VIP, ku edhe u bė ndėr banorėt mė tė komentuara.

  Fifi vendosi tė lė nė gjysmė pėrvojėn e saj nė BB VIP, duke dalė me vetė dėshirė pėr tė iu pėrkushtuar shėndetit tė saj pas ngarkesės sė rėnduar emocionale qė pėrjetoj gjatė qėndrimit brenda.

  Dhe me tė dalė nga shtėpia, kėngėtarja lansoi kėngėn “Diell” tekstin e tė cilės e shkroi gjatė kohės sa ishte brenda shtėpisė mė tė famshme nė Shqipėria.

  Kėnga u pritė mirė dhe ndonėse u publikua vetėm si demo, ky projekt brenda njė muaji ka grumbulluar 14 milionė klikime nė YouTube.

  Ky suksese padyshim ka lumturuar kėngėtaren e cila postoi disa imazhe tė reja nė Instagram, teksa shihet e veshur e tėra nė tė zeza dhe me shumė stil.

  “Urime 14 milionė”, ka shkruar Fifi nė mbishkrimin e fotografive, qė morėn pėlqime dhe komente tė shumta nga ana e fansave tė saj.

  Ndėrkohė, Fifi kohė mė parė nėpėrmjet disa postimeve tha se ėshtė nė pėrgatitje tė projekte tė reja muzikore.


  /Telegrafi/

  https://telegrafi.com/fifi-e-lumtur-...me-ne-youtube/

 5. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Fifi - Diell ( Demo BBV )

  Premiera : 27 Nėntor, 2021
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 24-01-2022 mė 11:38

 6. #66
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,332
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Vazhdo sirene me listat e prostitutave, thua se i ndjekin vipat forumin??
  Duaje te afermin tend si veten

 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  FISNIKĖT ndezin atmosferėn / Banorėt ja marrin valles

  27 Nėntor, 2021

 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  ELITA 5 ndez atmosferėn / Banorėt kėndojnė e kėrcejnė

  Janar 2022

 9. #69
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  ELITA 5 kėndon kėngėn e re pėr banorėt e shtėpisė

  Janar 2022

 10. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Albėrie Hadėrgjonaj ndez atmosferėn/Banorėt kėndojnė njėzėri

  2 Janar, 2022

 11. #71
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Albėria kėndon 'Qyqek' dhe ndez atmosferėn nė shtėpi

 12. #72
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Serenata Korēare/Banorėt kėndojnė dhe vallėzojnė

 13. #73
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Loja vijon ......


  ILIRI - ARJOLA - Einxhel (R)

  Arbėr - Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X)


  DONALDI - MONIKA - Egzona - Tani

  Beatrix - Xheisara - Sarah - Antonela - Dj PM - Graniti - Semi - Sheila


  BENIADA


  Dj Dagz / Eltioni / Claudio / Elhaid - Eleminuar

  * Fifi / Igli - Tė Larguar nga Loja


  * (R) - Rikthyer nė Lojė .


  Kush del nga Nominimi i rradhės ?

  TANI - EGZONA

 14. #74
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Gara bėhet mė e fortė se kurrė - 3 Javė nga Finalja e Madhe !


  DONALDI - ILIRI - BENIADA - ARJOLA - MONIKA - Einxhel (R)

  Tani


  Arbėr - Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X)

  Egzona - Beatrix - Xheisara - Sarah - Antonela - Dj PM - Graniti - Semi - Sheila

  Dj Dagz / Eltioni / Claudio / Elhaid - Eleminuar

  * Fifi / Igli - Tė Larguar nga Loja


  * (R) - Rikthyer nė Lojė .
  Shėrim tė shpejtė pėr Einxhel !


  Kush del nga Nominimi i rradhės ?

  DONALDI - TANI

 15. #75
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,332
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Gėzuar shekullin ku lumturia ėshtė sasi K…”/
  Ema Andrea ironizon ata qė kanė ėndėrr tė jenė pjesė e BBVip: Tė flesh nė shtrat me njė tjetėr dhe tė sheh e gjithė Shqipėria…
  30 Janar, 2022 21:311200
  Ndonėse emri i saj u lakua si njė pjesėmarrėse e mundshme nė Big Brother Vip, ajo asnjėherė s’u bė pjesė e shtėpisė mė tė famshme nė Shqipėri.


  E kemi fjalėn pėr aktoren e njohur Ema Andrea e cila sė fundmi ka ironizuar tė gjithė ata qė kanė ėndėrr tė jenė pjesė e shtėpisė sė Big Brother.


  Pėrmes njė njė postimi nė Facebook, aktorja shkruan se nuk arrin ta kuptojė se si njerėz qė ndihen tė lumtur duke fjetur nė njė krevat me njė person tjetėr, e mbi tė gjitha i shikon e gjithė Shqipėria.

  “Te kesh enderr me hy ne Big Brother… Nuk di dmth! Te jesh i/ e lumtur se kur fle ne shtrat pranė dikujt qe quhet Paralel dhe e sheh gjithe Shiperia..nuk e di dmth…! Gezuar Shekullin ku lumturia eshte sasi K…! Poete hidhuni vet ne zjarr se librat jane djege
  kaherė!”,
  ka shkruar Ema.
  Deri ketu kane arritur, sa ti perbuze edhe nje liberale si e.andrea. Mesa duket nuk i shkonte mendja te shkretes se ketu eshte shtepi publike.
  BBVIP=ESKORT/PROSTITUTE VIP
  ( te gjitha pune jane do rrojne dhe femrat) Ju siguroj qe nuk e kam per kritike
  Si ka mbetur gje tjeter vecse te luajne porno, se paku keshtu jane origjinale
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 31-01-2022 mė 10:05
  Duaje te afermin tend si veten

 16. #76
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,332
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  E shkuara e errėt e striptistes qė u bė pjesė e Pėr’puthen, ja ēfarė e lidh me Kallashin
  Motra e Rrushes, Laureta Zyba ėshtė bėrė pjesė e “Pėr’puthen”. “Jam balerinė dhe modele, jam 27-vjeēe”, tregoi ajo gjatė prezantimit nė Pėr’puthen.
  Menjėherė pas prezantimit nė “Pėr’puthen” kudo nė rrjet qarkulluan detaje nga e shkuara e errėt e konkurrentes.
  Sipas mediave kosovare, Laureta Zyba ėshtė arrestuar moshėn 23-vjeēare si bashkėpunėtore me njė grup kriminal. Ajo vendos nė pranga nė njė operacion policor nė vitin 2018 sė bashku me tre persona tė tjerė, dy shtetės malazezė tė cilėt ishin shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar pėr vrasje dhe njė shtetas serb.
  Laureta Zyba raportohet se punonte si striptiste nė klube nate dhe ishte shoqe e striptistes tjetėr tė njohur kosovare, Donjeta Kosumi, e njohur me pseudonimin Kallashi.
  Sipas policisė kosovare, tė arrestuarit pėrveē urdhėrarrestit ndėrkombėtar pėr vrasje, dyshohej tė ishin pėrfshirė edhe nė veprat penale: ‘blerja, posedimi, shpėrndarja dhe shitja e paautorizuar e narkotikėve, substancave psikotrope dhe analoge’ dhe ‘mbajtje nė pronėsi, kontroll apo posedim tė armės’.
  Shtetasit malazez u identifikuan si Mario Milosheviē dhe Gjorgje Paviēeviē. Ky i fundit ishte i akuzuar pėr veprėn penale rrėmbim dhe zhvatje, nė njė rast qė kishte ndodhur nė vitin 2015 nė Kotor. Ndėrsa Mario Millosheviē dyshohet se kishte kryer vrasje nė Mal tė Zi pas njė konflikti mes grupeve tė armatosura, objekt hetimi nga Policia e Malit tė Zi.
  https://i1.wp.com/boldnews.al/wp-con...46%2C389&ssl=1
  Nje gje me habit ne keto histori. Ku eshte shteti shqiptar?? Kjo meqenese prostitucioni eshte i ndaluar me ligj.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 31-01-2022 mė 10:37
  Duaje te afermin tend si veten

 17. #77
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,332
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Per faktin e marredhenieve seksuale qe kryhen ne bb vip, me kohe duhej ndaluar ky program, sepse ka penalizim per keto ne kodin penal. Kemi degjuar se kryhen, madje flitet shume per keto, por nese ka, i pengon neni 107:

  Neni 107
  Marrėdhėnie seksuale ose homoseksuale nė vende publike
  (Shtuar me ligjin nr. 8733, datė 24.1.2001)
  Kryerja e marrėdhėnieve seksuale ose homoseksuale nė vende
  publike ose nė ambiente tė ekspozuara nga vėshtrimi i njerėzve
  , pėrbėn
  kundėrvajtje penale dhe dėnohet me gjobė ose me burgim gjer nė njė vit
  Duaje te afermin tend si veten

 18. #78
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,062
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga ilia spiro Lexo Postimin
  Vazhdo sirene me listat e prostitutave, thua se i ndjekin vipat forumin??
  Ilia te pelqen apo nuk te pelqen ty eshte nje nder programet me te shikueshme per momentin, do te lutesha me pak etike ne lidhje me epitetet.

  Gjithe te mirat!

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  ilia spiro (31-01-2022)

 20. #79
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,332
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga Neteorm Lexo Postimin
  Ilia te pelqen apo nuk te pelqen ty eshte nje nder programet me te shikueshme per momentin, do te lutesha me pak etike ne lidhje me epitetet.

  Gjithe te mirat!
  Faleminderit Net, do reflektoj, gjithmone ka vend per te reflektuar. Eshte pak e ekzagjeruar, por fakti qe eshte nder me shikuarat nuk perben kurrfare problemi. Filmat pronografike jane nga me te shikuarat dhe jane te ndaluar. Une nuk po gjykoj ato vajza dhe ata djem, thjesht po konstatoj gjendjen ku ndodhen. Dhe po te shikosh nje postim me lart do shikosh se edhe ligjerisht eshte problem ky emision e te tjere.
  Gjithsesi edhe njehere faleminderit.
  Duaje te afermin tend si veten

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ilia spiro pėr postimin:

  Neteorm (31-01-2022)

 22. #80
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,062
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Emisione te tilla jane gjithmone ne interes te politikes ku mund te shperngulin vemendjen gjithmone atje ku duhet, mos te duket cudi te financohen edhe vet nga ata.

 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  ilia spiro (31-01-2022)

Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Big Brother Albania Vip
  Nga Vip08 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 13:16
 2. Fillon Big Brother 3!!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 369
  Postimi i Fundit: 24-05-2010, 20:31
 3. Humor - 'Big brother Albania'
  Nga metiiii nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 11:09
 4. Fituesi i Big Brother Albania
  Nga Begby nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 07:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •