Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 111
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Fenomeni i vitit, shqiptarė nga e gjithė bota pėrshėndesin banorėt - Big Brother Albania VIP
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 17-01-2022 mė 23:22

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  FIFI - Diell | Performanca live nė Sheshin Skėnderbej

  25 Dhjetor 2021


  .........

  “Nuk ka fitore mė tė madhe se ju nanushat e mi. Jetojė, frymojė dhe punojė pikėrisht pėr kėtė moment nė jetė. Tirana ju dua pafund”, ka deklaruar Fifi para mijėra adhuruesve nė Tiranė.


  /Gazeta inFokus/

  https://gazetainfokus.com/fifi-kendo...he-e-artistes/

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Mbrėmjen e sotme - Eleminim i Dyfishtė , pėr herė tė parė nė kėtė Edicion !


  ILIRI - ARJOLA - Arbėr

  Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X)


  DONALDI - Beatrix - Egzona - Xheisara

  Sarah - Antonela - Dj PM - Graniti - Semi - Sheila


  MONIKA


  BENIADA


  Einxhel (R) - Dj Dagz (R)


  Tani  Eltioni / Claudio / Elhaid - Eleminuar

  * Fifi / Igli - Tė Larguar nga Loja


  Kush del nga Nominimi i sotshėm ?

  TANI - EGZONA - XHEISARA  * (R) - Tė Rikthyer nė Lojė .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-01-2022 mė 11:27

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin

  ILIRI - ARJOLA - Arbėr

  Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X)

  https://www.youtube.com/watch?v=cDzgDH-VX2g

  https://www.youtube.com/watch?v=eMLmhZzsvi8

  https://www.youtube.com/watch?v=kFcD6jGC36Y
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-01-2022 mė 14:04

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin

  ILIRI - ARJOLA - Arbėr

  Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X) 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  ILIRI - ARJOLA - Arbėr

  Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X)
  https://www.youtube.com/watch?v=SjhmBSb2h7Q

  https://www.youtube.com/watch?v=HC-x0NIFAJM

  https://www.youtube.com/watch?v=Z8Cv_YpK9Lc

  https://www.youtube.com/watch?v=X5reVh_zvrc

  https://www.youtube.com/watch?v=vZIlA5-pWW0
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-01-2022 mė 15:31

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  "Tė zgjodhi dhe ta mbylli gojėn"/Donald dhe Iliri debatojnė pėr Monikėn - https://www.youtube.com/watch?v=WacpQLCxA2M

  "Do ta kesh Monikėn me vete"/Donaldi debaton me Ilirin - https://www.youtube.com/watch?v=Ih7TRRaYnuU

  Iliri pėr Monikėn - https://www.youtube.com/watch?v=piIETmi4Y4U
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-01-2022 mė 15:46

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin

  Kush del nga Nominimi i sotshėm ?

  TANI - EGZONA - XHEISARA .

  XHEISARA lė shtėpinė e Big Brother VIP .

  Dj DAGZ eleminohet nė garė me EINXHEL. ( Eleminimi i Dyfishte - Zinxhir shpėtimi nisur nga Beatrix ).
  Kush del nga Nominimi i tė Premtes ?

  DONALDI - EINXHEL - BEATRIX
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-01-2022 mė 19:39

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Nė vijim gjatė javės ......


  ILIRI - ARJOLA - Arbėr - Einxhel (R)

  Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X)


  DONALDI - Beatrix - Egzona - Tani

  Xheisara - Sarah - Antonela - Dj PM - Graniti - Semi - Sheila


  MONIKA


  BENIADA


  Dj Dagz / Eltioni / Claudio / Elhaid - Eleminuar

  * Fifi / Igli - Tė Larguar nga Loja


  * (R) - Rikthyer nė Lojė .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-01-2022 mė 19:49

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Nė vijim gjatė javės ......


  ILIRI - ARJOLA - Arbėr - Einxhel (R)

  Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X)


  .


 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!
  https://www.youtube.com/watch?v=nV2_nkb42vo

  https://www.youtube.com/watch?v=2MvWLn7U9sU

  Einxhel bisedon me Ilirin pėr Donaldin - https://www.youtube.com/watch?v=ldKMlboFfHA

  “Ka bėrė lėvizje tė gabuar” Einxhel flet pėr Donaldin - https://www.youtube.com/watch?v=Q6wokc0EA5w

  Einxhel bisedon me Monikėn pėr Donaldin - https://www.youtube.com/watch?v=OUFPL6f8b4M

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Nominim nė Advancė: E pėrzgjedhur nga Einxhel - MONIKA .


  "Furēa,furēa"/Monika diskuton me banorėt nominimin surprizė - https://www.youtube.com/watch?v=bQs2jkJWshU

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Loja vijon ......


  ILIRI - ARJOLA - Arbėr - Einxhel (R)

  Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X)


  DONALDI - MONIKA - Egzona - Tani

  Beatrix - Xheisara - Sarah - Antonela - Dj PM - Graniti - Semi - Sheila


  BENIADA


  Dj Dagz / Eltioni / Claudio / Elhaid - Eleminuar

  * Fifi / Igli - Tė Larguar nga Loja


  * (R) - Rikthyer nė Lojė .

  Kush del nga Nominimi i rradhės ?

  MONIKA - ARBRI
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 21-01-2022 mė 23:12

 14. #54
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,332
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Vetem naivet nuk e kuptojne qe te gjtithe keto show, si big brother, perputhen, love-story, etj., me organizatore drejtuese moderatore e pjesemarrese, jane thjesht rrjet i maskuar prostitucioni te femrave qe reklamojne trupin, lakuriqesine dhe qe kryejne marredhenie seksuale ne menyre te hapur. Presin qe te blihen pastaj nga oligarke, drogmene, politikane, por me cmime fantastike, jo me 5,000 leke ora qe eshte niveli medioker i shperblimit, te femrave ne rruge.
  Fakti qe ndiqen kaq shume eshte sepse thjesht konsiderohen si filma pornografike, te cilet kane shikueshmeri te larte.
  Keto prostituta sot nderohen me emrin"eskorta", e forma te tjera, prostitucioni eshte shtrire gjeresisht ne Shqiperi.
  https://www.youtube.com/watch?v=jLBAxUoN76g
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 22-01-2022 mė 02:01
  Duaje te afermin tend si veten

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin

  ILIRI - ARJOLA - Arbėr - Einxhel (R)

  Meridiani - Big Mama (e larguar) - Sabiani (2X) - Kleidi - Paloma - Arditi (2X) 16. #56
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,332
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Sa here hyj ne forum dhe shikoj te tilla tema tundohem dhe nuk mund te mos shpreh mendimin tim, me sakte kjo eshte thjesh "Bordello". Shteti duhet te vere dore ne keto programe t`i cilesoje +18
  perpythen, live storry, et, b b mban rekord. shkon edhe me iniciale: big brother= bordell (alias shtepi publike)
  Albo, ndoshta duhet ta shikosh kete teme e ca te tjera, qe jane bordello, ne kuader edhe te moralitetit orthodhoks
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 22-01-2022 mė 09:24
  Duaje te afermin tend si veten

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Klajdi dhe Bruno e ndezin shtėpinė e "Vėllait tė Madh"

  Nėntor 2021

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Tė gjithė banorėt kėndojnė njėzėri kėngėt e reja tė Ylli Limanit

  Dhjetor 2021

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,033

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Ylli Limani ndez atmosferėn nė shtėpi

  Dhjetor 2021

 20. #60
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,332
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  .................................................. ...........
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 22-01-2022 mė 15:23
  Duaje te afermin tend si veten

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Big Brother Albania Vip
  Nga Vip08 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 13:16
 2. Fillon Big Brother 3!!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 369
  Postimi i Fundit: 24-05-2010, 20:31
 3. Humor - 'Big brother Albania'
  Nga metiiii nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 11:09
 4. Fituesi i Big Brother Albania
  Nga Begby nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 07:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •