Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,676

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Si po realizohet Loja - 4 Grupet e BBVA

  ILIRI - Sabiani (R) - Monika - Paloma - Arditi (R)
  Fifi - Graniti

  DONALDI - Semi - Kleidi - Sheila - Beniada

  ARIOLA / Igli

  EINXHEL - Sarah - Beatrix


  * (R) - I Rikthyer nė Lojė .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 04-11-2021 mė 12:18

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,676

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Dy banorė tė rinj i bashkohen shtėpisė, do tė luajnė si njė i vetėm - Big Brother Albania VIP

  https://www.youtube.com/watch?v=kQ4puq7R0nQ

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,676

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Hyrje tė Reja, Dinamika tė Reja - Grupet e BBVA


  ILIRI - Sabiani (R) - Monika - Paloma - Arditi (2X)

  DONALDI - Semi - Kleidi - Beniada - Sheila

  ARIOLA / Igli (Largohet nga Loja)

  FIFI - Graniti - Dj DAGZ (Arbri) - Dj PM (Pajtimi) - Sarah

  EINXHEL - Beatrix


  * (R) - I Rikthyer nė Lojė .  Besoj se njė nga Daljet e Kėsaj Jave ėshtė Monika.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 08-11-2021 mė 10:51

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,676

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Monika apo Iliri ?

  Kush do ta lerė shtėpinė kėtė tė premte ? A ka mbaruar loja e tyre ?

  Pyetja e madhe - A do bėhen bashkė fansat e Donaldit, Fifit, Arioles & Kledit pėr ta pėrfunduar lojėn e Ilirit ketu ? Njė Lojtar i Fortė mė pak nė Finalen e Madhe !

  Preferoj te shikoj Kleidin nė Finale sesa Ilirin .


  Dyshja Donald - Kleidi sjell tė njėjtėn ndjesi si nje dyshe finaliste e njė prej " Big Brother" tė mėparshėm Jetmir - Erioni.

  ( Jetmiri fitues i BBA 3 ).
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 10-11-2021 mė 10:41

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-11-2021
  Postime
  8

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Nese je gati per nje mendim ndryshe pa filtra, vetem degjo

  https://youtu.be/GGiI-OcAAws

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,676

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Iliri - Fifi

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,676

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  E treguar nga Iliri.

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,676

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Iliri - Monika - Sabiani

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,676

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!  Iliri - Monika - Sabiani ( II )  https://lexo.com.al/2021/11/monika-f...-dhe-sabianin/

  "Gjėrat bėhen dhe pa folur"/ Monika flet me kode

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Big Brother Albania Vip
  Nga Vip08 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 13:16
 2. Fillon Big Brother 3!!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 369
  Postimi i Fundit: 24-05-2010, 20:31
 3. Humor - 'Big brother Albania'
  Nga metiiii nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 11:09
 4. Fituesi i Big Brother Albania
  Nga Begby nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 07:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •