Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,889
  Postimet n Bllog
  4

  Projekti evropian i tunelit mes Alpeve pr t lidhur Skandinavin me Mesdheun, 11 miliard euro

  Emri: Screen Shot 2021-07-13 at 9.22.22 AM.jpg

Shikime: 10447

Madhsia: 53.3 KB


 2. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  Neteorm (13-07-2021)

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 177
  Postimi i Fundit: 05-12-2013, 16:21
 2. N Shqipri fitohet 4.5 miliard euro nga kanabisi do vit
  Nga benseven11 n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-09-2013, 17:28
 3. A do te mbijetoje euro dhe projekti evropian?
  Nga mateo n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-01-2012, 18:29
 4. 1.4 miliard euro jasht Kosovs
  Nga drifilon n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-03-2010, 15:27
 5. Nntoka e Kosovs, 200 miliard euro pasuri
  Nga extreme n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-05-2008, 09:28

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •