Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,177

  Urdhri i ri i Biden, kunder diktatoreve, te korruptuarve

  https://www.zeriamerikes.com/a/5921465.html

  saliu rradha 1, pasojne te tjere diktatore dhe hajdute. pasurite t`i kthehen popullit shqiptar, duke filluar nga shtresat me te varfera
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 09-06-2021 mė 09:30
  Duaje te afermin tend si veten

Tema tė Ngjashme

 1. Virusi i demokracisė dhe shqetėsimi i diktatorėve
  Nga MafiaWarz nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-03-2011, 04:15
 2. Ne pranga ushtari i pare i armates se te korruptuarve
  Nga brooklyn2007 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 10:44
 3. Libri i diktatorėve, lidhjet e Hoxhės me Moskėn e Pekinin
  Nga ClaY_MorE nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-01-2008, 09:08
 4. Harry Potter dhe Urdhri i Feniksit
  Nga Shtegtari nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-09-2007, 05:37
 5. Fundi i diktatorėve tė shekullit XX
  Nga ALBA nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-12-2003, 17:38

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •