Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Prshndetje.

 1. #1

  Cool Prshndetje.

  Pershendetje nga mua. Jam technicman.Pasioni im esht te riparoj dhe te krijoj. I uroj forumit suksese dhe te zgjerohet sa me shum me njerez te vlersuar.Klm

 2. Anetart m posht kan falenderuar technickman pr postimin:

  Neteorm (04-06-2021)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,862
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Pershendetje Shqipe

  Citim Postuar m par nga technickman Lexo Postimin
  Pershendetje nga mua. Jam technicman.Pasioni im esht te riparoj dhe te krijoj. I uroj forumit suksese dhe te zgjerohet sa me shum me njerez te vlersuar.Klm
  Prshndetje dhe miresevjen n forum.

Tema t Ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga Ad'Anderseni n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 11-03-2021, 08:36
 2. Pershendetje
  Nga Insomia90 n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 28-03-2012, 16:42
 3. Pershendetje
  Nga henri40 n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 09:48
 4. Pershendetje
  Nga henri40 n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2012, 13:45
 5. Pershendetje!
  Nga Kasem Zorra n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 11:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •