Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-05-2021
  Postime
  1

  Telefoni Pas Reset

  I kam ber reset telefonit me 3 butonat dhe vendos emailin per ta hapur nuk ma pranon 😐 "Nuk mund te indetifikohesh te pajisja per shkak te nje gabimi te panjohur. Provo nje llogari tjeter ose provo te indetifikohesh perseri pas 24 orėsh"
  I provova te dyja dhe prap nuk me hapet 😔
  Kush me ndihmon?🥺

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,057
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Telefoni Pas Reset

  Cfare sistem telefoni keni, Android apo Iphone?

Tema tė Ngjashme

 1. Reset modemit albtelecom ZXHN H108N V2.5
  Nga bobidu nė forumin Pyetni ekspertėt
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-07-2019, 17:57
 2. Si mundem ta bej "Reset" NanoStation
  Nga bessycool nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 07:44
 3. telefoni
  Nga beratbeq nė forumin Pyetni ekspertėt
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-12-2012, 15:16
 4. Reset Password
  Nga DANIEL_ nė forumin Pyetni ekspertėt
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 12:44
 5. Numer telefoni
  Nga Tironsja nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 14-06-2006, 15:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •