Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,498

  Violeta Rexhepagiqi
  “Romantika”, kėnga & artistja avangardė Violeta Rexhepagiqi qė nuk do tė harrohen kurrė.

  Vėlla e motėr, Armend Rexhepagiqi & Violeta Rexhepagiqi (VIVIEN) me " Romantika " (Vitet e 90-ta tvp).

  2 Artistė tė Jashtėzakonshėm tė Kosovės, Shqiptarisė & Artit Shqiptar !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 19-05-2021 mė 22:04

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,498

  Pėr: Violeta Rexhepagiqi  Violeta Rexhepagiqi - "Nuk Tė Harroj" (Jugovizija 1987)

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,498

  Pėr: Violeta Rexhepagiqi  Armend Rexhepagiqi - NUK TĖ HARROJ

  In Memoriam - Dedikuar Violeta Rexhepagiqi .

  Qofshi e Pėrjetėsisė Artistja avangardė e Kosovės !

Tema tė Ngjashme

 1. Armend Rexhepagiqi
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 20-06-2021, 17:46
 2. Aktorja Violeta Trebicka
  Nga Albo nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-04-2013, 19:39
 3. Violeta Gjoka
  Nga Fiori nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 14:14
 4. Violeta Allmuēa
  Nga artisti. nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-03-2010, 14:01
 5. Vdes Violeta Manushi
  Nga TikTak nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 14-09-2007, 15:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •