Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2021
  Vendndodhja
  Kudo
  Postime
  45
  Postimet nė Bllog
  2

  Dhuroni pėr filmin shqiptar.

  Filmi i shkurtėr ,"Fantazma nė kabinėn time",filmi i parė horror shqiptar,frymėzuar nga filmi "Paranormal Activity". Tash pėr tash ėshtė vetėm njė pėrpjekje. Nėse financoni,mund tė kthehet nė njė film me metrazh tė gjatė.

  https://youtu.be/LMt3b48Hnrc

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,062
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Dhuroni pėr filmin shqiptar.

  Kjo video eshte realizuar nga ty?

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2021
  Vendndodhja
  Kudo
  Postime
  45
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Dhuroni pėr filmin shqiptar.

  Po pra. Por tani kam nxjerrė njė variant tjetėr,mė tė gjatė ,me skena tė reja.

Tema tė Ngjashme

 1. Balerini shqiptar: Si pėrfundova nė filmin “Gatsby” krah Di Caprios
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-08-2021, 09:45
 2. Dhuroni njėri tjetrit lule
  Nga zef malsia nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 21-02-2010, 14:37
 3. ku te gjej filmin....??
  Nga erisa_djana nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-02-2009, 13:06
 4. Dhuroni gjak ju lutem!
  Nga Kuntakinta nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 13-06-2008, 05:56
 5. Adrese per filmin...
  Nga imprint nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-10-2006, 09:28

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •