Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,827

  Artistet qe i kushtuan kenge Enver Hoxhs, Berishes & Bashes  Soire, Artistet qe i kushtuan kenge Enver Hoxhs, Berishes & Bashes, 27 mars | ABC News Albania
  27 mars 2021
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 13-05-2021 m 09:02

Tema t Ngjashme

 1. Stalini, babai shpirteror i Enver Hoxhes
  Nga DYDRINAS n forumin Historia botrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-06-2009, 09:03
 2. T pathnat e ceremonis mortore t Enver Hoxhs
  Nga Xhuxhumaku n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 12-05-2009, 13:28
 3. Jeni pro apo kundr ish-regjimit t Enver Hoxhs?
  Nga Conquistador n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 186
  Postimi i Fundit: 11-03-2009, 14:37
 4. OSS, SHBA ishte pas Enver Hoxhs
  Nga BARAT n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 28-04-2008, 04:37
 5. Si e rrzuam monumentin e Enver Hoxhs
  Nga Albo n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-05-2005, 12:44

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •