Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,821
  Postimet n Bllog
  3

  Cfar po bni n kto momente?

  Duke prditsuar forumin, me ndonj kng t re t postuar nga sirena_adria ose nga opinionet e Albo opozitarin virtual m t flakt.

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,821
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Cfar po bni n kto momente?

  Nj prej mbretrve t Indis kerkoi prej nj ministri q t gdhend tek unaza e tij nj fraz t ciln nse e lexon kur sht i mrzitur t lumturohet dhe nse e lexon kur sht i lumtur t mrzitet.

  Ai gdhendi:

  "Edhe kjo koh do te kaloj"

 3. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  SERAFIM DILO (16-05-2021)

 4. #3

  Pr: Cfar po bni n kto momente?

  Po me kujtohej dika qe mbase lidhet me ngjarjet e kesaj jave,si brenda vendit po ashtu edhe jashte, qe eshte nje fabul qe tregon pak a shume se fare eshte e drejta dhe e verteta.

  Dikur thuhej se ishte nje Rabin shume i ditur dhe me i zgjuari qe quhej Akiva, ishte aq shume i ditur sa qe te gjithe rabinet se bashku nuk arinin dijen e tije.
  Nje dite Rabini Akiva po diskutonte ,se kush kishte te drejte, me disa Rabin te rinj dhe Rabini Akiva i drejtohet atyre duke i thene: "Boll.Une kam te drejte dhe e verteta eshte si them une se jam Rabini Akiva".
  -Te tjeret i pergjigjen : Se,nuk mundesh te keshe te drejte vetem sepse je Rabini Akiva !
  Atehere Rabini Akiva shkull me forcen e mendimit nje peme shekullore dhe u thote atyre : "Shikoni se fare mbrekullishe mundet te beje personi im,prandaj pranoni te verteten time".
  - Te tjeret prap i pergjigjen : Se,edhe se ben mbrekulli nuk do te thote se ke te drejte !
  Rabini Akiva atehere theret Zotin. Hapet qielli dhe "zbret" Zoti dhe degjohet zeri i tije qe thote : "Rabini Akiva ka te drejte".
  -Te tjeret atehere shprehen : Se po nuk e vertetove dhe faktove ate qe thua prap nuk ke te drejte !
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 16-05-2021 m 07:56

 5. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  Neteorm (16-05-2021)

 6. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,821
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Cfar po bni n kto momente?

  Po i hedh nj sy forumit, mbas nj strvitje intesive..

 7. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-07-2021
  Vendndodhja
  MirRorR
  Postime
  16

  Pr: Cfar po bni n kto momente?

  FitnesS. dhe hekurosje.

Tema t Ngjashme

 1. fare po beni kto momente ?
  Nga Lulke n forumin Lojra dhe rebuse
  Prgjigje: 436
  Postimi i Fundit: 06-05-2021, 06:53
 2. Cfare Deshironi Ne Keto Momente ?
  Nga fashion_girl n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 765
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 04:55
 3. far po mendoni n kto momente?
  Nga pranvera bica n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 1008
  Postimi i Fundit: 22-12-2011, 10:17
 4. Cfare po mendoni ne keto momente?
  Nga j'adore n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 2137
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 07:14
 5. far po mendoni n kto momente?
  Nga pranvera bica n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 2777
  Postimi i Fundit: 27-06-2010, 16:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •