Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2010
  Postime
  26

  Kerkoj nje shoqe para shume e shume vitesh

  Kerkoj dashurine time te pare, me sakte "dashurine me shikim te pare"....Kjo ka ndodhur ne vitin e larget 1981. Kam udhetuar ne autobuz per Tirane me nje vajze nga Manza e Durresit, ishte nxenese e Shkolles e Mesme Ekonomike te Lezhes. Per ate nje ore e gjysem qe udhetuam ne te njejten sedilje rame vertete ne dashuri me shikim te pare, patem nje terheqje reciproke aq te forte sa qe mbas gati dyzet vitesh e kujtoj si te kishte ndodhe dje....Te duken te dhena shume te pakta, por zonja tashme qe mund te jete ba gjyshe,por qe ka maru shkollen ne ate periudhe ne Lezhe mundet ta kujtoje ate udhetim mbreselenes dhe te pashlyeshem......

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2019
  Postime
  4

  Pėr: Kerkoj nje shoqe para shume e shume vitesh

  Citim Postuar mė parė nga Martin Nenshati Lexo Postimin
  Kerkoj dashurine time te pare, me sakte "dashurine me shikim te pare"....Kjo ka ndodhur ne vitin e larget 1981. Kam udhetuar ne autobuz per Tirane me nje vajze nga Manza e Durresit, ishte nxenese e Shkolles e Mesme Ekonomike te Lezhes. Per ate nje ore e gjysem qe udhetuam ne te njejten sedilje rame vertete ne dashuri me shikim te pare, patem nje terheqje reciproke aq te forte sa qe mbas gati dyzet vitesh e kujtoj si te kishte ndodhe dje....Te duken te dhena shume te pakta, por zonja tashme qe mund te jete ba gjyshe,por qe ka maru shkollen ne ate periudhe ne Lezhe mundet ta kujtoje ate udhetim mbreselenes dhe te pashlyeshem......
  Shume heret qeke kujtuar

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-05-2022
  Postime
  1

  Pėr: Kerkoj nje shoqe para shume e shume vitesh

  website seo I’ve been searching for some decent stuff on the subject and haven't had any luck up until this point, You just got a new biggest fan!..

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-05-2021, 13:46
 2. kerkoj miken qė njoha gjat pushimeve para 18 vitesh
  Nga majlinda747 nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-09-2015, 15:43
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-12-2014, 07:10
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-08-2014, 19:56
 5. Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 08:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •