Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-05-2021
  Vendndodhja
  Zvicr
  Postime
  1

  Prshndetje gjithve nga un

  Prshndetje gjithve e mir se ju gjej
  Jam Nderim Ibrahimi, banorrezident n Zvicr me origjin nga Gjilani.
  Jam i pasionuar pas Historis dhe gjithcka rreth rrnjve shqiptare.
  Mirmbetshi

 2. Anetart m posht kan falenderuar Nderimi81 pr postimin:

  Neteorm (07-05-2021)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  2,004
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Prshndetje gjithve nga un

  Miresevjen Nderim, gezohem qe kemi edhe anetare jasht trevave shqiptare.

 4. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-05-2021
  Postime
  2

  Pr: Prshndetje gjithve nga un

  Miresevjen
  Jo reklama ne forumin shqiptar! Stafi i forumit

Tema t Ngjashme

 1. pershendetje te gjitheve
  Nga Arianit Gashi n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-11-2013, 14:29
 2. Pershendetje te gjitheve
  Nga muslim_ks n forumin Prshndetje dhe urime
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 25-10-2010, 12:50
 3. Prshndetje t gjithve.
  Nga Chaonus n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 01-11-2007, 06:33
 4. Prshndetje t gjithve
  Nga shmuk n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-02-2007, 12:45
 5. Prshndetje t gjithve
  Nga L'Ingegnere n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 12-07-2006, 19:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •