Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,187
  Postimet n Bllog
  3

  Djaloshi grek i apasionuar pas valles e kulturs shqiptare

  Emri: Screen Shot 2021-05-05 at 9.36.07 PM.jpg

Shikime: 277

Madhsia: 24.0 KB

  Vasilis Petropulos, i riu nga Janina e Greqise q sht i apasionuar pas kulturs shqiptare, sodomos valles shqiptare. Duke qen nj krcimtar profesionist, ai i ka msuar vet t gjitha vallet shqiptare, dhe i ka publikuar ato n Internet, pr gjith botn q ti shikoj e t njihet me vallet shqiptare. Qllimi i tij sht ti tregoj popullit t tij grek se sa e bukur sht kultura dhe folklori shqiptar, dhe sa e ngjashme sht edhe me kulturn greke.

  Shikoni m posht intervistn e tij n ABCNEWS.  Abcnews

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,187
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Djaloshi grek i apasionuar pas valles e kulturs shqiptare

  Nje interviste e tij me e hershme ne VizionPlus


 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,187
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Djaloshi grek i apasionuar pas valles e kulturs shqiptare

  Video e Vasilis duke kercuar vallet tradicionale shqiptare: (Episodi 1)


 4. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  sirena_adria (07-05-2021)

 5. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,187
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Djaloshi grek i apasionuar pas valles e kulturs shqiptare

  Video e Vasilis duke kercuar vallet tradicionale shqiptare: (Episodi 2)


 6. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  sirena_adria (07-05-2021)

 7. #5
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,824
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Djaloshi grek i apasionuar pas valles e kulturs shqiptare

  Bravo Vasilis pr respektin q tregon pr vallet shqiptare! Ti nuk je vetm nj djal i talentuar por dhe nj djal pozitiv! Shum suksese n punn tnde !

Tema t Ngjashme

 1. 100 Personalitete Shqiptare t Kulturs Islame
  Nga Mexhid Yvejsi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2012, 11:57
 2. Lili Cingu , Mbretresha e valles shqiptare
  Nga shigjeta n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 13:01
 3. "shtja e valles popullore shqiptare n Preshev dhe rrethin"
  Nga Argjendii n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-12-2010, 07:19
 4. Fytyra te Ndritshme te Kultures Shqiptare
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-03-2006, 18:39
 5. Shembuj tipike te kultures shqiptare
  Nga elb77 n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-04-2002, 05:54

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •