Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1

  Kerkoj pune si pastiier n SHBA. Ju lutem m kontaktoni me telefon

  Pershendetje ne jemi nje familje e sapo ardhur ne amerik une burri dhe djali im21 muajsh . Kerkojm pune burri eshte me profesion pasticier por mind te bej pune te ndryshme ju lutem kush di ndonje pune na kontaktoni +1 (201) 972-0404 faleminderit!

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Kerkoj pune si pastiier n SHBA. Ju lutem m kontaktoni me telefon

  Prshndetje dhe mirsevjen n Forumin Shqiptar dhe n Amerik!

  Mund t japsh pak m shum informacion n kt tem, n lidhje me shtetin apo qytetin ku banoni aktualisht n Amerik, q komuniteti shqiptar t mund t'iu vij n ndihm. Dhe nse jeni e gatshme t lvizni n nj qytet apo shtet tjetr nse ju del nj pun e mire.

  Zoti ua bft mbar pr gjithka!

  Albo

Tema t Ngjashme

 1. Krkes, ndihme pr pun (Krkoj Pun) N Europe
  Nga Bekim.Kata n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2017, 14:19
 2. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-06-2016, 19:51
 3. kerkoj pune ne suedi
  Nga lola.lola n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-12-2014, 18:04
 4. Krkoj pun si infermier n UK, SHBA, Australi
  Nga ediberati n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-03-2007, 21:44
 5. Kerkoj pune...
  Nga Insomnus n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-01-2007, 23:25

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •