Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,889
  Postimet nė Bllog
  4

  Simptomat tuaja personale pas vaksinimit me vaksinėn ndaj covid-19

  E hapa kėtė temė, pėr antarėt e forumit, ku ata mund tė hedhin simptomat personale qe kanė ndjerė pasi janė vaksinuar me vaksinėn e covid-19.

  Emri: covid-19-vaccination-1500-991-2.jpg

Shikime: 476

Madhėsia: 17.6 KB

  - Me cilėn vaksinė u vaksinuat?
  - Keni marrė njė apo dy dozat e vaksinės?
  - A keni patur ndonje efekt negativ mbi shėndetin pas vaksinimit?

  Tema ėshtė me interes pėr publikun e gjerė qė po vaksinohet.

  Albo

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  Neteorm (04-05-2021)

Tema tė Ngjashme

 1. Simptomat personale tė pėrjetuara mbas infektimit me covid-19
  Nga Duke_Of_Arberia nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 02-05-2022, 20:30
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-03-2021, 22:59
 3. Shqipėria siguron vaksinen ndaj COVID 19
  Nga Neteorm nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-01-2021, 19:27
 4. Zotimet tuaja personale pėr vitin 2018
  Nga Albo nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-01-2018, 23:42
 5. Zotimet tuaja personale pėr Vitin e Ri 2015!
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 23-02-2015, 11:02

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •