Ky ėshtė njė nga himnet mė tė vjetra tė Kishės. Psalet tė Shtunėn e Madhe nė Liturgjinė e Shėn Vasilit si dhe nė Liturgjinė e Shėn Jakovit.


Himni Kerubik i sė Shtunės sė Madhe - psalltes: Theodhor Peēi


Emri:  Screen Shot 2021-04-30 at 4.31.22 PM.jpg

Shikime: 126

Madhėsia:  45.1 KB