Viktor Nunes sht futbollisti q bie n sy te kombtarja shqiptare e 15-vjearve. Ai sht nj brazilian i lindur n Portugali, por gjith jetn e tij e ka kaluar n Shqipri. Pak dit m par ai debutoi me kombtaren e moshave dhe kjo i ka ln shum mbresa.