Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Dibr: PS kapet prsri duke bler vota

  Video editorial i Koha Jon: PS prsrit krimin elektoral n Dibr, kapet duke bler vota  Emri: Screen Shot 2021-04-22 at 3.56.17 PM.jpg

Shikime: 81

Madhsia: 36.2 KB

  Koha Jone

 2. #2
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,144

  Pr: Dibr: PS kapet prsri duke bler vota

  Eshte vrare nje njeri i pafajshem nga dora kriminale e terroristeve te pd. Ju merrni anen e krimineleve. T`ju vije turp.
  Duaje te afermin tend si veten

 3. #3
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,144

  Pr: Dibr: PS kapet prsri duke bler vota

  https://www.balkanweb.com/blerja-e-v...basanit-video/

  Vazhdon terrori psikologjik, ka ardhur koha te mbrohemi prej ketyre.
  Duaje te afermin tend si veten

 4. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,705
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Dibr: PS kapet prsri duke bler vota

  Keta jane te semur mendor per pushtet, madje jane ne gjendje te vrasin vetem te fitojne votat.

 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Dibr: PS kapet prsri duke bler vota

  Arrestimet pr blerje votash n Dibr/ Kandidati i LSI: Dy her skandal manipulimi i Rilindjes. E hedhin kopilin n ferr me argumentin “s’sht i yni”

  Kandidati pr deputet i LSI-s Prparim Spahiu e ka konsideruar dy her skandal faktin q sipas tij “Rilindja sht kapur me presh n duar duke vjedhur vota n Dibr dhe nuk pendohet”.

  Emri: perparim-spahiu.jpg

Shikime: 28

Madhsia: 29.5 KB

  Spahiu e konsideroi si qndrim qesharak at t PS-s n Dibr, q deklaroi se ngjarja nuk ka lidhje me personin n fjal Denis Xholi.

  “Por, mafia nuk pranon kurr q ka br krime. Ndaj, dhe Rilindasit n mnyr groteske e hedhin kopilin n ferr me argumentin “s’sht i yni“”, ironizon Spahiu.

  N reagimin e mhershm t PS-s thuhej: “Pas verifikimeve t hollsishme ne konkluduam se personi n fjal, punonjs n Bashkin Bulqiz, nuk sht pjes e strukturave t PS. Ai sht punsuar n vitin 2015 nga deputeti i LSI Prparim Spahiu, me t cilin ka edhe nj lidhje krushqie”.

  Deklarata e Prparim Spahiut

  Rilindja e kapur me presh n duar duke vjedhur vota nuk pendohet!

  Esht 2 her skandaloz fakti i tentativs pr blerje votash n Maqellar nga drejtori juridik i Bashkis Bulqiz q u kap me lek e flet votimi n makin.

  Skandali i par sht q rasti i Maqellars ku blersi i votave tani gjendet nn arrest, tregon mentalitetin grabits dhe manipulues t Rilindjes. Ata nuk heqin dor nga vjedhja e vots!

  Skandali i dyt sht qndrimi qesharak i PS Dibr, q n vend se t krkoj ndjes pr turpin e madh, pretendon se nuk ka lidhje me personin n fjal, Denis Xholi.

  Zotria sht prfaqsues i PS, blinte vota pr PS, sht funksionar n bashkin e drejtuar nga PS. Ai sht ndaluar n nj akt kurajoz t qytetarve t Maqellars. Ai sht kapur me presh n dor! Ndaj gjendet i arrestuar!

  Por, mafia nuk pranon kurr q ka br krime.

  Ndaj, dhe Rilindasit n mnyr groteske e hedhin kopilin n ferr me argumentin “s’sht i yni”.

  Populli sht n kmb!

  Asnj tentativ kriminale pr blerje votash nuk do t tolerohet!

  Mos i hidhni benzin zjarrit. Lrini qytetart e Dibrs dhe gjith Shqipris t votojn t lir!

  Ndryshimi i madh po troket, jemi gati!

  Panorama

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-04-2021, 12:58
 2. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-06-2017, 18:02
 3. Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 24-04-2013, 17:56
 4. Prgjigje: 109
  Postimi i Fundit: 11-01-2013, 09:57
 5. Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-10-2012, 04:24

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •