Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,166
  Postimet n Bllog
  3

  Ilir Meta: Shok socialist, lidheni t marrin Edi Rama!

  Akuzat e Rams, Meta: Lidheni t marrin shok socialist

  Emri: meta-rama-770x405-1.jpg

Shikime: 70

Madhsia: 26.9 KB

  Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas deklaratave t kryeministrit Edi Rama se kreu i shtetit po krkon t destabilizoj vendin, duke shfrytzuar pr politik plagosjen n Kavaj.

  Meta i drejtohet socialistve me fjalt, lidheni t marrin shok socialist prpara se t ket fatin e furgonit n Berat.


  Kreu i shtetit publikon edhe foton ku duken autort e plagosjes n Kavaj n shoqrin e kryebashkiakut Redjan Kralit dhe kryetarit t degs lokale t PS, Elton Elezi.

  Lidheni t Marrin shok socialist prpara se t ket fatin e furgonit n Berat. Pse Meta u tha tre banditve t Rilindjes t hynin n zyrn elektorale t PD dhe t qllonin me arm Sekretarin demokrat? Me k jan n kt foto kta t katrt? Me Metn apo me Kryebashkiakun e emruar rilindas t Kavajs dhe shtabin e tij elektoral? Pse Meta e porositi Damjanin publikisht t prsris trmetin e Dibrs n Vlor? Pse Meta emroi nj ushtri patronazhistsh pr t survejuar e shantazhuar 900 mij qytetar t Qarkut Tiran?, shkruan Meta.

  Postimi i Mets
  Lidheni t Marrin shok socialist prpara se t ket fatin e furgonit n Berat. Pse Meta u tha tre banditve t Rilindjes t hynin n zyrn elektorale t PD dhe t qllonin me arm Sekretarin demokrat? Me k jan n kt foto kta t katrt?

  Me Metn apo me Kryebashkiakun e emruar rilindas t Kavajs dhe shtabin e tij elektoral? Pse Meta e porositi Damjanin publikisht t prsris trmetin e Dibrs n Vlor? Pse Meta emroi nj ushtri patronazhistsh pr t survejuar e shantazhuar 900 mij qytetar t Qarkut Tiran?

  Kush e prishi Marrveshjen e 5 Qershorit nga tmerri i zgjedhjeve t lira?

  Bablok, shqiptart e din shum mir se ku kurdisesh ti pr ti prar shqiptart n Shqipri dhe rajon. Me qetsi dhe vendosmri do e marrsh prgjigjen m 25 Prill nga t gjith shqiptart patriot dhe europian. Dhe n radh t par nga socialistt, q u shkatrrove do vler pozitive dhe njerzore.
  Un do shkoj n shtpi kur ti t shkosh n psikiatri!

  Shqipria e shqiptarve! 🇦🇱 Shqipria n Bashkimin Europian! 🇦🇱🇪🇺

  Emri: ilir_meta_berat.jpg

Shikime: 53

Madhsia: 61.2 KB

  MAPO
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,166
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Ilir Meta: Shok socialist, lidheni t marrin Edi Rama!

  Emri: 4A24BCC2-814D-4435-A451-FB6290C21990.jpg

Shikime: 47

Madhsia: 43.0 KB

  mapo

Tema t Ngjashme

 1. Ben Blushi: Edi Rama e Ilir Meta e kan kriminalizuar politikn
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-12-2015, 15:36
 2. Ilir Meta: N Qeverin e Rilindjes do bhet si them un e jo Rama!
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-11-2015, 13:50
 3. Ilir Meta: Edi Rama do te jete kryeminister i vendit
  Nga AlbaneZ n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 26-06-2013, 11:39
 4. Ilir Meta deklaron: Rama nuk ka plan dhe nuk eshte i gatshem
  Nga REALIST n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-06-2009, 17:45
 5. Meta: Rama - Skandal ne Internacionalen Socialiste
  Nga Thatcher n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 06-02-2006, 14:44

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •