Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,028
  Postimet n Bllog
  3

  President Meta: Edi Rama sht i mendur dhe pjes e mafies q po shkatrron Shqiprin

  Emri: unnamed.jpg

Shikime: 68

Madhsia: 26.4 KB

  -Presidenti Ilir Meta krkoi dje kontroll mjeksor pr kryeministrin Edi Rama, lidhur me gjendjen e tij mendore dhe kontroll pr prdorimin e lndve narkotike. Deklarata e fort e kreut t shtetit u b mbrm n emisionin Opinion t gazetarit Blendi Fevziu. Rama sht nj i mendur psiqik q e di e gjith Shqipria. Kartela e tij mjeksore sht publike- tha Presidenti Meta.

  Deklarata e kreut t shtetit pr kryeministrin vjen pas nj fushate disa mujore q Kryeministri Edi Rama dhe zyrtar t lart t PS kan nisur pr t denigruar kreun e shtetit dhe vjedhur zgjedhjet. Pothuaj do dit dhe sidomos gjat fushats, Edi Rama sulmon me fjalor t ult kreun e shtetit duke e akuzuar personalisht dhe duke aluduar pr insinuata nga absurdet. Ndaj kreu i shtetit i sht prgjigjur dje me t njjtn mnyr kreut t qeveris duke krkuar verifikim pr gjendjen emocionale dhe jo vetm t kreut t qeveris. N emisionin Opinion kreu i shtetit ka br akuz t forta ndaj kryeministrit lidhur dhe me vendimet q ka marr n dm t interesave t shtetit dhe qytetarve. Presidenti tha se kryeministri sht pjes e aferave kriminale dhe lidhjeve mafioze q e mbajn at n pushtet. Presidenti Ilir Meta denoncoi n emisionin Opinion me emra zyrtart q po krcnojn qytetart n Durrs me parat e marra nga aferat qeveritare. Un e di q te inceneratort shqetsohen t gjith, dhe ta dgjojn t gjith qytetart e Durrsit dhe t gjith dashnort e drejtsis se mafia e inceneratorve, antart e se cils jan sot kandidat t Rilindjes n Durrs, po krcnojn djemt dhe vajzat e Durrsit. N krye qndron ish-ministri i LSI q sot kandidon pr Rilindjen. Kta mafioze po bjn fushate n Durrs me parat e inceneratorve. Doni ta dini pse vajta n Durrs para disa muajsh, sepse shtabi i inceneratorve krcnonte vajzat dhe djemt e Durrsit t Lvizjes Socialiste pr Integrim,- tha kreu i shtetit. Presidenti Meta foli me emra konkret duke denoncuar zyrtar t PS n Durrs q bjn presione ndaj qytetarve; Lefter Koka, Arben Seferi, Arbr Shtylla, Juri Meraj, Skerdi Bello, Arbr Koka. Presidenti u shpreh se gjith zyrtart e aferave korruptive do t japin llogari para ligjit.

  Edi Rama sht koka e gjith aferave t ineciatorve. Presidenti angazhohet n zgjedhje sepse n Shqipri situata nuk sht situat normale. Kryeministri aktual ka br leck Kushtetutn e miratuar n vitin 1998, me ligje antikushtetuese. Kryeministri t heq dor nga manipulimi i zgjedhjet, skenari i vjedhjeve t zgjedhjeve n Dibr dhe Shijak nuk do t ndodh m. N gjith afern e inceneratorve, ka nj seri veprash t rnda penale Koka e ksaj afere sht Edi Rama dhe Engjll Agai,- tha kreu i shtetit. Lidhur me zgjedhjet e 25 prillit, kreu i shtetit deklaroi se qytetart duhet t vendosin t lir dhe se ai institucionalisht sht i angazhuar q votat t mos preken. Presidenti u shpreh se personalisht nuk ishte pr pr rotacion, por pr prmbysje demokratike. Meta shtoi se roli i tij n zgjedhje nuk sht n funksion t asnj partie, por vetm t ruajtjes s vots s qytetarve. Presidenti nuk kishte arsye pse t ngrinte zrin nse do ishim n nj proces zgjedhor normal. Kryeministri t heq dor nga prpjekjet e tij pr t provokuar zgjedhjet. Jemi n kt situat prej zgjedhjeve t 2017 si dhe prej zgjedhjeve t Dibrs dhe t Shijakut. Edi Rama ky pro amerikan kaq i jashtzakonshm sa q u shndrruar dhe n gruan e Bilalit pr nj foto, tani le t ftoje n bashkpunim dhe agjentin rus. Vetm t na e thot nse sht apo jo agjent i Rusis뒔, deklaroi kreu i shtetit.

  Intervista e kreut t shtetit mbrm n emision, sipas kompanive serioze q masin audiencn reale dhe jo Facebook, rezulton sht ndjekur nga shumica e shqiptarve.

  Mili Xhani

  Koha Jon

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,028
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: President Meta: Edi Rama sht i mendur dhe pjes e grupeve kriminale q po shkatrrojn Shqip

  “Na u mend kryeministri”. Ironia e gazetarit: Spartak Braho kaloi prap me LSI…  Ish-deputeti i LSI-s, Sparak Baraho, i cili n kto zgjedhje kandidon pr PS n Tiran, ishte pjes e takimit t Edi Rams sot n orovod t Skraparit. Braho ka marr prsipr sulmet ndaj ish-mikut t tij, Ilir Meta dhe n Skrapar e sulmoi Presidentin m shum sesa vet Edi Rama.

  Por n zellin pr t sulmuar Ilir Metn, Braho ka br dhe nj gaf. Duke dashur t sulmoj ish-mikun e tij, n mendje ka pasur Edi Ramn dhe tha gjat fjalimit: “Na vjen keq, por na sht mendur kryeministri…”.

  Pas ksaj deklarate ka reaguar gazetari Ylli Dylgjeri, i cili shprehet me ironi se Braho ka kaluar prap me LSI.

  “Baba Taku kthehet prap n LSI: Tu thaft goja! Ke rrjedhur…Kryeministri sht smart”,- shkruan Dylgjeri n nj postim n Facebook.

  Koha Jon

 3. #3

  Pr: President Meta: Edi Rama sht i mendur dhe pjes e mafies q po shkatrron Shqiprin

  Keta kane 30 vjet qe akuzojne njeri-tjetrin. Rames ju vrane kater vete ne proteste per Ilir Meten dhe te nesermen beri qeverine me te. Vetem ne Shqiperi ndodh qe e akuzon tjetrin per krime dhe pastaj ben ose kualicion me kriminelin ose pazar me te !
  Kjo nuk tregon vetem se fare politikanesh kemi por edhe fare populli kot qe jemi. Jemi popull qe votojme ose kriminelin ose bashkepunuesit e kriminelit. 4. #4
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pr: President Meta: Edi Rama sht i mendur dhe pjes e mafies q po shkatrron Shqiprin

  O Sero, ta thom une, ke nuanca artisti!
  Pse do thuac ti...

  Sepse ti me fjale te tjera thu qe jane nje m... te gjithe.
  Dhe vetem nje artist i shef me ket lloj kendveshtrimi...
  Kurse baba jem ishte ma elegant, i qute hajdute xhepash
  Un qysh i vogel e deri sa pati jete, i kam pas nejt si rrodhe babes.
  E un ngjojsha, e naj gjo e msojsha (shum pak, mundsia ishte ma e madhe...)
  Te tregoj nje:
  Besoj qe ka qene viti 2001-2002. Ishim tu pa bashke Opininion te Fevziut, ku po u thureshin LAVDE disa politikuajve (sic i quan i madhi Agim Doci).
  E une, si degjues qorr, ne njefare mnyre po i jepsha te drejte.
  Baba mpa, nezi cigaren e rradhes, e mtha:
  Kto jane hajdute xhepash, o Skender. Heronjt e vertet jane Kadareja me Ca pika shiu rane mbi qelq dhe shkodranet me Kunati i shokut Xhemal

  Ai besote qe artistet i kuptojne gjerat me pare se te tjeret.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. #5
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,666
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: President Meta: Edi Rama sht i mendur dhe pjes e mafies q po shkatrron Shqiprin

  Edhe gjithe fjalori shqip nuk mjafton ti komentosh keta politikane qe kemi ne, llumi mbi ta eshte aq i madh sa nuk ju ben me pershtypje dhe gjithmone ne raste zgjedhjesh dalin si engjelloret qe ne jemi ne dore te tyre e sipas tyre vetem ata mund ta bejne Shqiperine.

  Ky llum politik nuk e meriton me voten e as mundimin te meresh me ta, shume here me mire nje vote dem sesa tja japesh ketyre.

 6. #6
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,028
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: President Meta: Edi Rama sht i mendur dhe pjes e mafies q po shkatrron Shqiprin

  Serafimo, e kemi thene qe ty te pelqejne revolucionaret, jo pune-mbaruarit pragmatiste. Nese do te mbytesh ne deshperimin tend, eshte e drejta jote te mbytesh. E ti ngrysesh gjithe ditet e Perendise duke u ankuar per klasen tende politike. Nuk eshte aq e keqe si klase politike sa mendon ti. Sherbimi i madh qe nje psikopat klinik si Edi Rama i beri politikes, qe na e beri peshqesh shoku Nano, eshte se me ligesine dhe keqqeverisjen e vendit ne keto 8 vjet, i detyroi edhe "militantet socialiste" te kthjellohen nga mendja. Militantet e djeshem qe votonin qorazi, sot kane kuptuar qe vota e tyre per Ramen eshte arsyeja perse femijet e tyre jane kthyer ne trafikante droge e jo njerez te respektuar; kane zgjedhur rrugen e mergimit ne kerkim te nje jete me te mire, ate jete qe Rama ua beri te pamundur ne vendin e tyre me keqqeverisjen e vendit. Shqiperia nuk ka me "militante partish", ka njerez qe kane vuajtur aq shume mbi kurrizin e tyre ne keto 30 vjet, sa sot jane me te kthjellet se kurre per te dalluar te miren dhe te keqen ne drejtimin e vendit te tyre. Fatkeqesia e Shqiperise eshte qe u deshen 30 vjet qe te arrinim ne kete dite, por e rendesishme eshte qe ia arritem.

  Te pelqen te akuzosh Ilir Meten si hajdut e te korruptuar. Nuk eshte engjell, Meta veta ta thote kete gje. Por si te tha shoku Nano qe e ke nga anet e tua: "Dallimi mes Ilir Metes dhe Edi Rames eshte si nata dhe dita. Meta eshte njeri familjar, mund te besh nje bisede si njeri me te. Kurse me Ramen....." Dhe ne keto 30 vjet, Ilir Meta eshte i vetmi "socialist me k.qe", pasi eshte i vetmi qe diti te krijoje partine e tij, kur drejtuesit e PS e injoruan dhe nuk i krijuan hapesirat e duhura ne parti. Sa socialiste te tjere ne keto 30 vjet njeh qe ia kane dale te krijojne partine e tyre e te prishin bi-polaritetin e politikes PS-PD?! Dhe fakti qe partia e tij ka qene ne pushtet edhe me PS edhe me PD tregon se ke te besh me nje njeri pragmatist, qe zgjedh ate qe eshte me e mira per vendin, jo detyrimisht ate qe eshte me e mira per ambiciet e tij politike.

  Dhe dalim tek Lulzim Basha, qe nuk i perket as brezit te Nanos e Berishes, as brezit te Ilir Metes e Edi Rames ne politike. Basha i perket brezit te ri te shqiptareve te shkolluar jashte vendit. Nuk ka vetem nje njohje teorike se si funksionon nje sistem demokratik, por edhe nje pervoje jete se ka jetuar per disa vite me rradhe ne nje shoqeri te tille. Basha eshte ministri me i suksesshem i te gjitha qeverive shqiptare ne 30 vitet e fundit. Ai ishte minister transporti kur u projektua Rruga e Kombit. Ai ishte minister i jashtem kur Shqiperise iu liberalizuan vizat me BE dhe kur Shqiperia u pranua ne NATO, dhe kur Kosova shpalli pavaresine e vete. Une isha ai qe kisha dyshimet e mia per te, si shume shqiptare, por koha tregoi se ai eshte nje njeri me nje kulture perendimore dhe qe di te punoje fort. Kjo duket me se mire edhe ne fushaten qe ai po ben ne Shqiperi sot, fushata me e mire elektorale qe Shqiperia ka pare ne 30 vjetet e saj. Kjo duket si ne tonin e fushates, si ne stil, si ne strategjine e ndjekur prej tij per tu rikthyer ne pushtet me vote pas 8 vjetesh. Nje kontrast i thelle ky me stilin dhe strategjine e paraardhesit te tij Berisha.

  Ne 25 prill shqiptaret kane nje test per te bere. Eshte testi i qytetarise. Qytetaria duket tek vleresimi i lirise e dinjitetit si njerez, mosshitja e votes. Qytetaria duket edhe tek pjesmarrja masive ne zgjedhje, si nje menyre per te mos u kthyer ne viktima te perjetshme te politikes, por si qytetare sovrane te vertete te atij vendi. Qytetaria duket edhe tek zgjedhja dhe besimi qe shqiptaret do te bejne me voten e tyre: do zgjedhin mafien perballe shtetit ligjor; narko-oligarkine perballe kapitalizmit te tregut te lire; mendine e perditshme apo qytetarine e perditshme; nje shoqeri ku qytetaret trajtohen si skllever te shtetit apo nje shoqeri ky qytetari punon per vete dhe familjen e vete e nuk mban shtetin mbi kurriz tere kohen; nje qeveri qe punon per interesat mafies se droges apo nje qeveri qe punon per interesat e qytetareve te atij vendi.

  Shqiptaret nuk jane nje popull budalla apo i pashprese. Ata thjeshte jane me te duruar se shumica e popujve te tjere, por kur i prek atje ku nuk mban me, gjej vrime miu ku te futesh. Edhe Edi Rama ben mire te gjeje nje vrime miu ku te futet pas 25 prillit.

  25 prilli nuk do te sjelle vetem opoziten ne pushtet. 25 prill do te cliroje edhe Partine Socialiste nga narko-psikopati Edi Rama. Qe edhe socialistet te mund te fillojne te rizbulojne identitetin e humbur politik, e te nxjerrin udheheqes te rinj te denje ne krye te partise se tyre.

  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 16-04-2021 m 16:22

 7. #7

  Pr: President Meta: Edi Rama sht i mendur dhe pjes e mafies q po shkatrron Shqiprin

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  O Sero, “ta thom une”, ke nuanca artisti!
  Pse do thuac ti...

  Sepse ti me fjale te tjera thu qe jane nje m... te gjithe.
  Dhe vetem nje artist i shef me ket lloj kendveshtrimi...
  Kurse baba jem ishte ma elegant”, i qute “hajdute xhepash”
  Un qysh i vogel e deri sa pati jete, i kam pas nejt si rrodhe babes.
  E un ngjojsha, e naj gjo e msojsha (shum pak, mundsia ishte ma e madhe...)
  Te t’regoj nje”:
  Besoj qe ka qene viti 2001-2002. Ishim tu pa bashke Opininion te Fevziut, ku po u thureshin LAVDE disa “politikuajve” (sic i quan i madhi Agim Doci).
  E une, si degjues qorr”, ne njefare mnyre po i jepsha te drejte.
  Baba m’pa, nezi cigaren e rradhes, e m’tha:
  Kto jane hajdute xhepash, o Skender. Heronjt e vertet jane Kadareja me “Ca pika shiu rane mbi qelq” dhe shkodranet me “Kunati i shokut Xhemal”

  Ai besote qe artistet i kuptojne gjerat me pare se te tjeret.
  Ne krahasimin e politikaneve shqiptar me hajdutet e xhepave ka pasur plotesisht te drejte,sepse hajdutet me pa moral jane hajdutet e xhepave,njesoj si polikanet tone.
  Fatkeqsisht persa i perket heronjve pothuajse se nuk kemi fare,mjafton te shikosh politikanet e partive qe jane te gjithe si dele. "Ah me fal se gabova nje politikan hero e kemi,eshte Fatmir Xhafa. E perzuri Rama si minister te brenshem me shkelma bythesh dhe shoku Fatmir nuk hapi as gojen,nuk beri as gk e as mk !" Imagjino se me far race kemi te bejme !

 8. #8

  Pr: President Meta: Edi Rama sht i mendur dhe pjes e mafies q po shkatrron Shqiprin

  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin
  Serafimo, e kemi thene qe ty te pelqejne revolucionaret, jo pune-mbaruarit pragmatiste. Nese do te mbytesh ne deshperimin tend, eshte e drejta jote te mbytesh. E ti ngrysesh gjithe ditet e Perendise duke u ankuar per klasen tende politike. Nuk eshte aq e keqe si klase politike sa mendon ti. Sherbimi i madh qe nje psikopat klinik si Edi Rama i beri politikes, qe na e beri peshqesh shoku Nano, eshte se me ligesine dhe keqqeverisjen e vendit ne keto 8 vjet, i detyroi edhe "militantet socialiste" te kthjellohen nga mendja. Militantet e djeshem qe votonin qorazi, sot kane kuptuar qe vota e tyre per Ramen eshte arsyeja perse femijet e tyre jane kthyer ne trafikante droge e jo njerez te respektuar; kane zgjedhur rrugen e mergimit ne kerkim te nje jete me te mire, ate jete qe Rama ua beri te pamundur ne vendin e tyre me keqqeverisjen e vendit. Shqiperia nuk ka me "militante partish", ka njerez qe kane vuajtur aq shume mbi kurrizin e tyre ne keto 30 vjet, sa sot jane me te kthjellet se kurre per te dalluar te miren dhe te keqen ne drejtimin e vendit te tyre. Fatkeqesia e Shqiperise eshte qe u deshen 30 vjet qe te arrinim ne kete dite, por e rendesishme eshte qe ia arritem.

  Te pelqen te akuzosh Ilir Meten si hajdut e te korruptuar. Nuk eshte engjell, Meta veta ta thote kete gje. Por si te tha shoku Nano qe e ke nga anet e tua: "Dallimi mes Ilir Metes dhe Edi Rames eshte si nata dhe dita. Meta eshte njeri familjar, mund te besh nje bisede si njeri me te. Kurse me Ramen....." Dhe ne keto 30 vjet, Ilir Meta eshte i vetmi "socialist me k.qe", pasi eshte i vetmi qe diti te krijoje partine e tij, kur drejtuesit e PS e injoruan dhe nuk i krijuan hapesirat e duhura ne parti. Sa socialiste te tjere ne keto 30 vjet njeh qe ia kane dale te krijojne partine e tyre e te prishin bi-polaritetin e politikes PS-PD?! Dhe fakti qe partia e tij ka qene ne pushtet edhe me PS edhe me PD tregon se ke te besh me nje njeri pragmatist, qe zgjedh ate qe eshte me e mira per vendin, jo detyrimisht ate qe eshte me e mira per ambiciet e tij politike.

  Dhe dalim tek Lulzim Basha, qe nuk i perket as brezit te Nanos e Berishes, as brezit te Ilir Metes e Edi Rames ne politike. Basha i perket brezit te ri te shqiptareve te shkolluar jashte vendit. Nuk ka vetem nje njohje teorike se si funksionon nje sistem demokratik, por edhe nje pervoje jete se ka jetuar per disa vite me rradhe ne nje shoqeri te tille. Basha eshte ministri me i suksesshem i te gjitha qeverive shqiptare ne 30 vitet e fundit. Ai ishte minister transporti kur u projektua Rruga e Kombit. Ai ishte minister i jashtem kur Shqiperise iu liberalizuan vizat me BE dhe kur Shqiperia u pranua ne NATO, dhe kur Kosova shpalli pavaresine e vete. Une isha ai qe kisha dyshimet e mia per te, si shume shqiptare, por koha tregoi se ai eshte nje njeri me nje kulture perendimore dhe qe di te punoje fort. Kjo duket me se mire edhe ne fushaten qe ai po ben ne Shqiperi sot, fushata me e mire elektorale qe Shqiperia ka pare ne 30 vjetet e saj. Kjo duket si ne tonin e fushates, si ne stil, si ne strategjine e ndjekur prej tij per tu rikthyer ne pushtet me vote pas 8 vjetesh. Nje kontrast i thelle ky me stilin dhe strategjine e paraardhesit te tij Berisha.

  Ne 25 prill shqiptaret kane nje test per te bere. Eshte testi i qytetarise. Qytetaria duket tek vleresimi i lirise e dinjitetit si njerez, mosshitja e votes. Qytetaria duket edhe tek pjesmarrja masive ne zgjedhje, si nje menyre per te mos u kthyer ne viktima te perjetshme te politikes, por si qytetare sovrane te vertete te atij vendi. Qytetaria duket edhe tek zgjedhja dhe besimi qe shqiptaret do te bejne me voten e tyre: do zgjedhin mafien perballe shtetit ligjor; narko-oligarkine perballe kapitalizmit te tregut te lire; mendine e perditshme apo qytetarine e perditshme; nje shoqeri ku qytetaret trajtohen si skllever te shtetit apo nje shoqeri ky qytetari punon per vete dhe familjen e vete e nuk mban shtetin mbi kurriz tere kohen; nje qeveri qe punon per interesat mafies se droges apo nje qeveri qe punon per interesat e qytetareve te atij vendi.

  Shqiptaret nuk jane nje popull budalla apo i pashprese. Ata thjeshte jane me te duruar se shumica e popujve te tjere, por kur i prek atje ku nuk mban me, gjej vrime miu ku te futesh. Edhe Edi Rama ben mire te gjeje nje vrime miu ku te futet pas 25 prillit.

  25 prilli nuk do te sjelle vetem opoziten ne pushtet. 25 prill do te cliroje edhe Partine Socialiste nga narko-psikopati Edi Rama. Qe edhe socialistet te mund te fillojne te rizbulojne identitetin e humbur politik, e te nxjerrin udheheqes te rinj te denje ne krye te partise se tyre.

  Albo
  Edi Rama eshte nje psikopat,por nuk eshte as me shume e as me pak psikopat se Meta apo Berisha. Problemi jot Albo eshte se ti nuk e kupton qe keta jane nje bande e perbashet psikopatesh.
  Me 25 prill,natyrisht qe shqiptaret kane nje test per te bere,qe kush voton per keto tre parti me dashje eshte hajdut dhe kush voton pa dashje eshte budalla.

 9. #9

  Pr: President Meta: Edi Rama sht i mendur dhe pjes e mafies q po shkatrron Shqiprin

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Edi Rama eshte nje psikopat,por nuk eshte as me shume e as me pak psikopat se Meta apo Berisha. Problemi jot Albo eshte se ti nuk e kupton qe keta jane nje bande e perbashet psikopatesh.
  Me 25 prill,natyrisht qe shqiptaret kane nje test per te bere,qe kush voton per keto tre parti me dashje eshte hajdut dhe kush voton pa dashje eshte budalla.
  Edhe dika per europianin e ri Bashen e nuk po i permend,me vrasje bulevardi,shitje deti dhe vjedhje rrugesh (dhe aq i ri per gjithe keto skandale nuk qenka!) por po te kujtoj qe si kryebashkiak i dogjen shkollen Kosova,dhe europiani i ri mbas djegjes se shkolles dha me duket lejen e ndertimit,apo te pakten nuk deshi ta kthente prap ne shkolle.


  Vetem per kete ka pasur te drejte Berisha qe lejonte Universitetet private dhe shit-blerjen e dipllomave,kur ka bere shkolle dhe eshte dipllomuar edhe Lulzim Basha mos ngelte shqiptar edhe analfabet pa u dipllomuar.
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 16-04-2021 m 16:43

Tema t Ngjashme

 1. Zheji ngre alarmin/ Rama sht mendur, ta mbyllim n spital
  Nga Duke_Of_Arberia n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 15-06-2017, 23:54
 2. Ilir Meta president!
  Nga {A_N_G_E_L_69} n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-04-2017, 19:26
 3. Berisha ambasadorit britanik: Rama po shkatrron shtetin ligjor
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 15-01-2014, 20:37
 4. Prgjigje: 315
  Postimi i Fundit: 18-02-2010, 10:27
 5. Ilir Meta deklaron: Rama nuk ka plan dhe nuk eshte i gatshem
  Nga REALIST n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-06-2009, 17:45

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •