Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2021
  Vendndodhja
  London
  Postime
  4

  Cool Pershendetje Shqipe

  Jam Dardani nga Kosova jetoj ne Londer , i martuar me femije.
  Ekspert i Shkencave Kompjuterike.
  (Senior Developer) Njoh disa gjuhe programuese si (Scala,Ruby (On Rails) , Perl , Python etj)
  Kam kompanine time DEDI.al qe ofroj sherbime Hostingu , poashtu edhe shum faqe te tjera ne sherbim.
  Hobi im eshte Boksi dhe Artet Marciale.
  Ju pershendes te gjithve , njefsha mire per ju

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar DEDI.AL pėr postimin:

  Neteorm (16-04-2021)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,055
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Pershendetje Shqipe

  Pershendetje dhe miresevjen ne forum.

 4. #3
  Zoti ėshtė Dashuri! Maska e NoName
  Anėtarėsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibarė
  Postime
  2,193

  Pėr: Pershendetje Shqipe

  Mire se erdhe ne mesin tone Dardan!

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-05-2021
  Postime
  2

  Pėr: Pershendetje Shqipe

  Mirėsevini Dardani!
  Jo reklama ne forumin shqiptar! Stafi i forumit

Tema tė Ngjashme

 1. pdf ne gjuhen shqipe
  Nga nani91 nė forumin Pyetni ekspertėt
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-12-2014, 06:45
 2. shqipe ne usa
  Nga leon99 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2014, 16:05
 3. Kur'ani ne Gjuhen Shqipe MP3
  Nga Gimi3 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 18:28
 4. Shqipe Malushi
  Nga Mjellma nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-11-2003, 18:44
 5. Gjuha Shqipe ne rrezik.Votoni qe te mbroni gjuhen shqipe ...
  Nga Kallmeti nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-05-2003, 00:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •