Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Danimark: Kreut t agjensis s mjeksis i bie t fikt kur do fliste pr ndalimin e vaksins

  Kreut t agjensis s mjeksis n Danimark, Tanja Erichsen, i bie t fikt n nj konferenc shtypi kur do fliste pr ndalimin e vaksins t prodhuar nga kompania AstraZeneca n Danimark.

  Emri: Screen Shot 2021-04-15 at 2.58.12 PM.jpg

Shikime: 42

Madhsia: 18.0 KB

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 15-04-2021 m 14:49

Tema t Ngjashme

 1. Agjencit amerikane krkojn pezullimin e vaksins Johnson & Johnson
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-04-2021, 08:47
 2. Pse me fiket kompjuteri
  Nga mimik n forumin Pyetni ekspertt
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2014, 16:03
 3. Me fiket PC
  Nga DIP n forumin Pyetni ekspertt
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 26-06-2012, 13:02
 4. Danimark: Arben Cici emrohet ambasador n Danimark
  Nga projekti21_dk n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-11-2010, 14:31
 5. Sukses i mundshem ne gjetjen e vaksines kunder AIDS
  Nga ☆Angie☆ n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 10:36

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •